Články na téma: pravidla

 • Bryson DeChambeau
  1

  Zprávy

  USGA a R&A chystají od ledna změnu pravidel, koho ovlivní?

  13. října 2021 – haf

  Golfové autority USGA a R&A chtějí bojovat s přílišnou délkou ran zkrácením maximální délky shaftů. Ale jen u profíků, když jednotlivé okruhy budou moci využít nové místní pravidlo platné od 1. ledna.

 • Ilustrační foto
  2

  Zprávy

  Amatérský status se mění. Co sponzoring a výhry na turnajích?

  25. února 2021 – ak

  Dělení na profesionální a amatérský se sice řadí k historickým tradicím golfu, ale zároveň to do golfu vnášelo i množství nejasností. Řadu z nich ale může vyjasnit a především zjednodušit čerstvě publikovaný návrh modernizovaných Pravidel amatérské statusu. Co se změní?

 • Patrick Reed
  3

  Bleskovky

  Internet si utahuje z Reeda a má jasno: Opět podváděl!

  31. ledna 2021 – haf

  Patrick Reed v sobotu potvrdil, že až příliš často balancuje na tenké hraně porušování pravidel. A podle mnohých opět přepadl za ni. Jeho beztrestná úleva na 10. jamce během třetího kola Farmers Insurance Open leží mnoha lidem v žaludku. Jaký je váš názor?

 • Patrick Reed
  4

  Zprávy

  Další Reedova kontroverze. Podváděl na PGA Tour, nebo ne?

  31. ledna 2021 – haf

  Patrick Reed má na svém kontě další kontroverzi ohledně golfových pravidel a po třetím kole Farmers Insurance Open to kvůli tomu opět pořádně slízává především na internetu. Podle rozhodčích ale postupoval přesně podle pravidel. Pravdu zná pouze on sám.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Bleskovky

  DeChambeau to opět zkoušel na rozhodčí, hrál z mraveniště

  31. července 2020 – haf

  Bryson DeChambeau si během 1. kola WGC-FedEx St. Jude Invitational opět neodpustil neúspěšnou debatu s rozhodčími, po které zahrál double bogey a trochu si tak pokazil jinak povedený vstup do turnaje. Tentokrát žádal úlevu kvůli tomu, že mu míček skončil v mraveništi.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení