Články na téma: WGC

 • Brooks Koepka
  1

  Zprávy

  Trápící se hvězdy zářily. Koepka v Memphisu vede, Fowler je druhý

  31. července 2020 – haf

  Neprožívají nejlepší golfové období. Jak Brooks Koepka, tak Rickie Fowler musí v posledních měsících snášet, že pozornost na sebe svými výkony strhávají jiní. V prvním kole WGC-FedEx St. Jude Invitational to ale byli oni, kdo za sebou nechal celé startovní pole.

 • Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Tiger Woods vynechá prestižní akci WGC v Memphisu. Proč?

  25. července 2020 – haf

  Na další start Tigera Woodse si budou muset jeho fanoušci počkat o týden déle. Golfová legenda se rozhodla vynechat turnaj WGC-FedEx St. Jude Invitational v příštím týdnu. Jako důvod Woods uvedl, že se chce co nejlépe připravit na PGA Championship v týdnu následujícím.

 • Rory McIlroy
  3

  Bleskovky

  McIlroy další TOP 5 nebere. Nedostal jsem ze sebe to nejlepší

  24. února 2020 – pv

  Drtivá většina hráčů by dala za takovou formu kdo ví co, ale Rory McIroy cítí po dalším pátém místě za sebou frustraci. Sbírá jedno špičkové umístění za druhým, každý turnaj je ve hře o vítězství, ale to mu v jeho současné formě nestačí.

 • Patrick Reed
  4

  Zprávy

  Reedova odpověď na kritiku: Vyhrál turnaj WGC v Mexiku

  24. února 2020 – haf

  Začátkem minulého týdne musel Patrick Reed vydržet další vlnu kritiky za jeho údajné podvádění během prosincového turnaje na Bahamách. On se ale rozhodit nenechal a na turnaji WGC-Mexico Championship získal svůj osmý titul na PGA Tour v kariéře.

 • Bryson DeChambeau
  5

  Zprávy

  Kup si lístek do loterie, slyšel DeChambeau. V Mexiku vede

  22. února 2020 – pv

  Bryson DeChambeau je po dvou kolech lídrem turnaje WGC-Mexico Championship, když v Club de Golf Chapultepec zahrál parádních 63 ran. Nebyl sám, kdo sázel jedno birdie za druhým. Rekord hřiště 62 ran vyrovnal Erik van Rooyen a je na děleném druhém místě s Patrickem Reedem, který zahrál také 63.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení