Články na téma: Justin Thomas

 • Justin Thomas
  1

  Bleskovky

  Thomas prozradil, co udělal s oblečením z Ryder Cupu

  13. října 2021 – haf

  Justin Thomas podle všeho netrpí příliš velkým sentimentem k věcem. Alespoň co se týče oblečení z týmových soutěží, ve kterých se začíná Americe zase dařit. Dokládá to skutečnost, jak naložil s tím, co od amerického týmu vyfasoval letos ve Whistling Straits.

 • Justin Thomas a Jim "Bones" Mackay
  2

  Zprávy

  Thomas a Watson mění kedíky. Do hry se vrací i velké jméno

  1. října 2021 – ak

  Nestává se často, aby v jeden den oznámili dva špičkoví golfisté, že mění svého caddieho. Ale stalo se. Bubba Watson ukončil po patnácti letech spolupráci s Tedem Scottem, zatímco Justin Thomas už představil i překvapivé jméno svého nového caddieho.

 • Jon Rahm
  3

  Bleskovky

  Thomas dal na radu 15letého kluka a dělí vedení s Rahmem

  20. srpna 2021 – ak

  John Rahm se vrátil na hřiště po měsíci nucené pauzy a vypadalo, jako by žádnou přestávku neměl. Justin Thomas si nechal poradit od 15letého kluka a bylo z toho nejnižší skóre roku. Oba dva dělí vedení na Northern Trust, prvním podniku play-off FedExCupu.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  Divák ukradl Rorymu hůl. Ten pak ve Skotsku neprošel cutem

  9. července 2021 – pv

  Opravdu hodně divný moment se v pátek v osm ráno udál na odpališti 10. jamky těsně předtím, něž hvězdná trojice Rory McIlroy, Jon Rahm a Justin Thomas vstoupila do 2. kola Abrdn Scottish Open. McIlroy zůstal jako opařený, než zasáhla ochranka.

 • Rory McIlroy, Jon Rahm a Justin Thomas
  5

  Bleskovky

  Z hvězd začal ve Skotsku nejlépe Thomas. McIlroy se dlouho trápil

  8. července 2021 – pv

  Hvězdami nabitý turnaj European Tour abrdn Scottish Open přivítal týden před The Open celou řadu světových hvězd z PGA Tour. Lukrativní turnaj Rolex Series má ve startovní listině pět hráčů z TOP 10 světového žebříčku, z nichž nejlépe si v 1. kole vedl Justin Thomas.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení