Články na téma: Justin Thomas

 • Justin Thomas
  1

  Bleskovky

  Thomas přišel kvůli homofobní nadávce o prvního sponzora

  16. ledna 2021 – haf

  Chvilková nekoncentrovanost ohledně toho, co vypouští z úst, má pro Justina Thomase první nepříjemný následek. Za homofobní nadávku během Turnaje šampionů PGA Tour s ním přerušila spolupráci společnost Ralph Lauren, která Thomase v golfu obléká.

 • Justin Thomas
  2

  Bleskovky

  Thomas se kaje za homofobní nadávky: Je to neomluvitelné

  10. ledna 2021 – haf

  Justin Thomas zpytuje svědomí. Během třetího kola Turnaje šampionů na Havaji mu z úst ulétlo něco, co nemělo. Bohužel pro něho to zachytily televizní mikrofony, a tak ihned po dohrání kola musel hasit požár, který na greenu čtvrté jamky sám zapálil.

 • Justin Thomas
  3

  Zprávy

  JT na Havaji vede. Radoval se, že mu kedík soupeře šlápnul na míček

  8. ledna 2021 – haf

  Skvělý vstup do Turnaje šampionů PGA Tour prožil obhájce titulu Justin Thomas, který si připsal čisté kolo za mínus osm a po čtvrtku se tak na Havaji dělí o vedení s Harrisem Englishem. A to i díky tomu, že mu v jednu chvíli šlápnul kedík soupeře na jeho míček.

 • Justin a Mike Thomasovi
  4

  Zprávy

  Souboj otců a synů ovládli Thomasovi, Tiger a Charlie sedmí

  21. prosince 2020 – haf

  Hned svou první účast na tradičním předvánočním golfovém klání otců a synů, nově pod názvem PNC Championship, přetavili Justin Thomas se svým otcem Mikem ve vítězství. Ve dvou kolech se dostali na skóre -25, Tiger Woods se synem Charliem skončili sedmí (-20).

 • McIlroy a Thomas
  5

  Bleskovky

  První turnaj European Tour roku 2021 si dají také Rory a JT

  17. prosince 2020 – haf

  European Tour v tomto týdnu představila svůj kalendář pro rok 2021 a hned v jeho úvodu čeká na golfové fanoušky skutečná pecka. Série totiž v lednu odstartuje akcí Rolex Series v Abú Zabí, které se mimo jiné hvězdy zúčastní Rory McIlroy a Justin Thomas.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení