Články na téma: Justin Thomas

 • Justin Thomas
  1

  Zprávy

  Thomas musel upustit páru, aby bizarní den zakončil titulem

  23. května 2022 – ak

  Když se dva perou, třetí se směje, praví přísloví. Na 104. PGA Championship se prali místy dokonce čtyři, ale titul jim vyfoukl ten pátý. Justin Thomas. I přesto, že do finálové rundy v Southern Hills vstupoval s mankem sedmi ran na lídra.

 • Justin Thomas
  2

  Zprávy

  Thomas zabránil senzaci a má svůj druhý major titul

  23. května 2022 – haf

  Dlouho to vypadalo, že vítěz letošního PGA Championship bude jednoduše senzační. O vítězství na hřišti Southern Hills bojovali Mito Pereira, Will Zalatoris nebo Cameron Young, nakonec se ale po dramatickém play-off radoval Justin Thomas, který si připsal po pěti letech druhé vítězství na tomto majoru v kariéře.

 • Justin Thomas a Jordan Spieth
  3

  Zprávy

  Hráči reagují na zákaz hraní u Saúdů. Norman volá: Nezákonné!

  12. května 2022 – pv

  Středeční oznámení PGA Tour o zamítnutí žádostí hráčů ke startu na konkurenční saúdské sérii LIV Golf Invitational vyvolalo vlnu reakcí. Převažují smířlivé hlasy, pro které nebylo toto rozhodnutí zase tak překvapivé. Šéf LIV Golf Greg Norman ho naopak tvrdě zkritizoval.

 • Collin Morikawa
  4

  Zprávy

  Zbloudilý Morikawa. Od průšvihu ho zachránili fanoušci

  22. února 2022 – pv

  Ve finálovém kole Genesis Invitational šlo o život. Řečeno s nadsázkou, i když ne s tak velkou. Kdyby totiž fanoušci na odpališti 10. jamky neupozornili Justina Thomase, který se zrovna chystal odpálit míček, že mu do rány kráčí zamyšlený Collin Morikawa jako slepé kuře na porážku, mohla nebezpečná situace skutečně nastat.

 • Jessica Korda
  5

  Bleskovky

  Jessica Korda má nového sponzora. Kdo ji obuje a oblékne?

  3. února 2022 – pv

  Jessica Korda se stane první hráčkou LPGA, kterou oblékne a obuje od hlavy až k patě známá golfová značka FootJoy. Nová spolupráce byla oznámena při virtuální prezentaci produktů firmy pro sezónu 2022.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení