Články na téma: Bubba Watson

 • Bubba Watson
  1

  Zprávy

  Bubbovo přiznání: Žádal jsem Boha, aby si mě vzal k sobě

  24. listopadu 2021 – ak

  Bubba Watson vlastní nejen dvě zelená saka ze slavného Masters, ale k tomu dalších deset turnajových vítězství z podniků PGA Tour. Jenže v posledních letech poněkud vycouval z předních pozic leaderboardů. Důvodem byly i jeho psychické problémy.

 • Justin Thomas a Jim "Bones" Mackay
  2

  Zprávy

  Thomas a Watson mění kedíky. Do hry se vrací i velké jméno

  1. října 2021 – ak

  Nestává se často, aby v jeden den oznámili dva špičkoví golfisté, že mění svého caddieho. Ale stalo se. Bubba Watson ukončil po patnácti letech spolupráci s Tedem Scottem, zatímco Justin Thomas už představil i překvapivé jméno svého nového caddieho.

 • Bubba Watson
  3

  Zprávy

  Otevřené přiznání Bubby Watsona: Myslel jsem si, že umřu

  20. února 2021 – ak

  Nezvykle otevřeně se Bubba Watson rozpovídal o svých zdravotních problémech před turnajem Genesis Invitational na hřišti Riviera v Los Angeles, kde už dokázal třikrát vyhrát. Dvojnásobný vítěz Masters nechal nahlédnout hodně hluboko do svého soukromí.

 • Bubba Watson
  4

  Bleskovky

  Watson ukázal novinku v bagu, lidé na Twitteru si ho dobírají

  22. ledna 2021 – haf

  Růžový driver už podle všeho nebude tím nejextravagantnějším prvkem v bagu Bubby Watsona. Ten uvažuje, že do nového roku vstoupí s covery nejen na svá dřeva, ale i železa!

 • Bubba Watson
  5

  Bleskovky

  Někteří spoluhráči jsou jak 2 trestné rány, přiznal Watson

  24. června 2020 – haf

  Bubba Watson si zase jednou pustil pusu na špacír. Před turnajem Travelers Championship, který v poslední desetiletce hned třikrát vyhrál, přiznal, že dostat některé hráče do flightu by se dalo přirovnat k tomu, jako když dostanete dvě trestné rány. Jména však neřekl.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení