Nové golfové možnosti na Moravě

Ostravice

Již jste možná zaznamenali, že v moravské části naší země se formuje uskupení hřišť ve spolupráci se společností TMR. Ta aktuálně provozuje dvě z nich: Kaskáda Golf Resort v Brně a Golf & Ski Resort Ostravice. Velmi úzce navíc spolupracuje s Golf Resortem Olomouc a Grafobal Group Golf Resort Skalica, hned za slovenskými hranicemi a východočeský resort Golf & Spa Kunětická Hora. Tyto resorty jistě netřeba představovat. Co možná ale neznáte jsou nové produkty, které jsou zde k dispozici.

Hráčům tak vzniká nová možnost hrát libovolně tato hřiště pod jednou hlavičkou. Pro místní hráče vznikl Central Golf Club, který umožnuje volná green fee čerpat kdykoliv na kterémkoliv z pěti zapojených hřišť. Hráči tak mohou libovolně cestovat, nebo hrát na svém hřišti a jen si občas odskočit na partnerské resorty, např. na víkend.

Pro hráče z větší vzdálenosti, kteří na Moravu občas zajedou, nebo zde plánují svou dovolenou je určen produkt Golfová sezónka. Zde je možné opět zakoupit 3 green fee (3x18 jamek = 3 900,-Kč), nebo 5 green fee (5x 18 jamek = 5 400,- Kč) a dle chuti je využít na kterémkoliv ze čtyř hřišť a dokonce libovolně kombinovat hry na 9 a 18 jamek. K tomu ještě držitelé získávají možnost výhodnějšího ubytování přímo na resortech.

Všechny tyto nabídky jsou sdruženy v programu GOPASS. Jedná se o program celé společnosti TMR. Jako držitelé této karty máte přístup k e-shopu se zvýhodněnými nabídkami, na golfových resortech čerpáte zvýhodněné ceny na hřišti, doplňkových službách, ale i na hotelu.

Za útratu navíc sbíráte body, které následně můžete vyměnit za další služby, případně i za slevu v restauracích na Ostravici a Kaskádě. Tyto výhody jsou pro Vás připraveny nejen na golfu, ale i ve všech ostatních střediscích TMR (lyžařské areály, hotely, restaurace, aquaparky atd. v ČR, Polsku, Rakousku a Slovensku – kompletní přehled ZDE).

Komerční sdělení.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení