OBRAZEM: DJ má své zelené sako, slavil i s Paulinou

celá fotogalerie (37) » Dustin Johnson

Dustin Johnson si v neděli došel pro své první zelené sako. A bylo to v jeho případě v Augustě naprosto dominantní vítězství. Během finálového kola nedával najevo své emoce, ty se začaly projevovat až po posledním puttu. Přímo na greenu přitom slavil i se svou snoubenkou Paulinou Gretzky.

Ta si vzala stylovou zelenou mikinu, aby poté ladila ke svému snoubenci. Ten vyhrál se skóre -20 o pět ran před Cameronem Smithem a nejen že zaznamenal nejlepší skóre proti paru v historii Masters, ale také vyrovnal toto maximum na všech majorech.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (37)

Poté už mohl slavit. Na greenu nejprve objal svého bratra Austina, který mu dělá kedíka a který jako první "spustil stavidla".

Jako druhá neudržela své oči "čisté" Paulina, kterou také dojal životní triumf Dustina, se kterým má už dva syny. Johnson si po US Open v roce 2016 připsal své druhé vítězství na turnajích velké čtyřky.

Dustin se dlouho držel. Gratulace, oblečení do zeleného saka od obhájce titulu Tigera Woodse nebo předání trofeje, to vše zvládl bez třpytu v očích. Ten se dostavil společně s klepajícím se hlasem až ve chvíli, kdy měl mluvit do televize o svém vítězství. A nemohl najít ta pravá slova.

Fotogalerie Dustina Johnsona z finále Masters zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení