Daly trefil bosý hole-in-one! Oholí se, až porazí rakovinu

John Daly

John Daly v uplynulých dnech opět plnil novinové titulky. Hvězda Czech Masters dokazuje, že ani v těžkém životním období neztrácí nic z toho, co ji během života zdobilo. Golfový um a výstřednost.

Ještě než se zúčastnil dalšího turnaje PGA Tour Champions, se Daly, který momentálně bojuje s rakovinou močového měchýře, představil na charitativním Bone Frog Open.

Pro-Am, který se snaží finančně pomáhat rodinám padlých vojáků Námořnictva Spojených států Navy SEALs, se hrál ve Federal Clubu ve Virginii a Daly během něho trefil své 11. eso v kariéře.

Povedlo se mu to na 110 metrů dlouhé tříparové jedenáctce, a dokonce si na to ani nemusel brát body. Kdo umí, umí.

Už na videu je patrné, že se John Daly dlouho neoholil. To se potvrdilo i na dalším turnaji PGA Tour Champions, na který americký golfový ranař dorazil už pořádně zarostlý. A ještě se chvíli holit nebude.

"Nechal jsem si to narůstat od chvíle, kdy jsem zjistil, že mám rakovinu. Většina lidí se holí, já si nechám narůst toto. A neoholím to, dokud to neporazím," řekl Daly novinářům během SAS Championship.

A prokázal, že si nenechá ničím kazit svou náladu. Ani rakovinou: "V příštích třech nebo čtyřech letech si obléknu svůj oblek Santa Clause. ...  Pokud to ale porazím dříve a všem se to bude líbit, možná si to nechám."

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení