Daly prozradil, že má rakovinu. Věří v zázrak

John Daly

S šokující informací přišel ve středu americký golfový rebel John Daly. Ten v rozhovoru pro zámořský Golf Channel prozradil, že mu doktoři diagnostikovali rakovinu močového měchýře.

Dvojnásobný major šampion a jedna z hvězd D+D REAL Czech Masters se v posledních týdnech potýkal s bolestí zad a ledvinovými kameny. I to byl jeden z důvodů, proč v srpnu po dvou kolech odstoupil z turnaje Charles Schwab Series at Ozarks National v Missouri.

Doktoři mu sice následně řekli, že ledvinové kameny jsou pryč, ale přišli s další zdrcující zprávou, kterou nikdy nechcete slyšet.

"Řekli mi, že už tam nejsou žádné kameny. Ale že se tam bohužel objevila rakovina močového měchýře. Když jsem si pak po tomografii chtěl dát dietní kolu, řekli mi, ať nic nepiju, že se tam vrátím a že ze mě tu rakovinu dostanou," řekl Daly v rozhovoru pro Golf Channel.

54letý Daly tak okamžitě podstoupil proceduru na odstranění rakoviny, která byla podle lékařů úspěšná. Bohužel je ale u tohoto onemocnění velmi pravděpodobné, že se vrátí, a tak ho čekají pravidelné kontroly.

"Řekl mi, že je zde 85procentní šance, že se to vrátí. Takže se tam musím vrátit za tři měsíce, aby se na to podívali. A pravděpodobně to budou muset opět vyříznout," říká smířeně Daly.

Rozhodně se ale neplánuje vzdát: "Asi se to vrátí, a pak zase tři měsíce nebudete nic vědět. Prostě nic nevíte. Naštěstí pro mě na to přišli brzy, ale o rakovině močového měchýře toho tolik nevím. Nevypadá to ale na to, že by to mělo zmizet. Uvidíme, co se stane. Třeba zázrak."

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení