Hatton si v mikině s kapucí došel pro titul ve Wentworthu

celá fotogalerie (15) » Tyrrell Hatton

Lepší ukázku a reklamu pro někoho kontroverzní novinky si v adidasu nemohli přát. Právě v tomto týdnu vyrazili někteří jejich hráči poprvé do boje v mikině s kapucí a Tyrrell Hatton si v ní rovnou došel pro vysněný titul na BMW PGA Championship ve Wentworthu.

Nejen Hatton, ale třeba i Jordan Smith, odehráli v této novince celý turnajový týden. A prakticky celý týden se jednalo o jedno z hlavních témat prestižního turnaje, který se musel hrát v Anglii bez fanoušků.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (15)

Ti tak mohli poprvé sledovat hráče v mikině s kapucí pouze skrze televizní obrazovku a okamžitě z toho byly na internetu, třeba i na našem profilu na Facebooku, slovní přestřelky.

Je to ještě OK, nebo už za hranou?

Čistě podle výsledků je to naprosto v pořádku. Hatton si už po třetím kole, po kterém vedl o tři rány, pochvaloval, jak dobře se mu v chladném počasí hraje.

A svou pohodu potvrdil také v kole finálovém. 

Fotogalerie Tyrrella Hattona v mikině s kapucí zde

V jeho úvodu se na něho sice dotáhl Victor Perez, na druhé devítce však Hatton znovu začal budovat náskok, když vyhrál se skóre -19 o čtyři rány. 

Hatton si tak splnil svůj celoživotní sen, když byl poprvé ve Wentworthu jako fanoušek se svým otcem už v pěti letech. Díky svému pátému titulu na European Tour v kariéře se pak posune do TOP 10 světového žebříčku.

Konečné pořadí turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení