Bareš se v Polsku na PGT drží na špici, do TOP 10 poskočil Lieser

Ondřej Lieser

Jakub Bareš i ve druhém kole Gradi Polish Open ze série Pro Golf Tour zamířil pod par hřiště a s průběžným skóre -9 drží před pátečním finále dělenou 6. příčku. Jen o dvě místa hůře je na tom po čtvrtku Ondřej Lieser, který si připsal nejlepší české skóre druhého kola.

Bareš byl po úvodní rundě za mínus sedm na děleném čtvrtém místě. Také ve druhém kole se mu dařilo skórovat, zároveň ale na dvou jamkách přišel o pět ran, když zahrál dabláče na čtyřparové osmičce, a dokonce triple bogey na tříparové dvanáctce.

Jinak ale opět předváděl v Gradi Golf Clubu parádní golf. K pěti berdíkům (1, 6, 7, 16, 17) přidal dokonce eagle na pětiparové desítce a do klubovny tak přinesl skóre 68 ran (-2) a udržel se v elitní desítce.

Dokonce dva eagly zahrál během druhého kola Lieser, který ihned po upsání dvou ran na desítce dokázal to samé na čtyrparu jedenáctky. Úspěšnou pasáž hry, kdy si na čtyřech jamkách polepšil o šest ran, orámoval berdíky na devítce a dvanáctce, třetí birdie dne zahrál na 17.

Ani Lieser se ale ve čtvrtek nevyvaroval double bogey na osmičce, a tak se musel spokojit s výsledkem 65 ran (-5), který ho posunul celkově na osm ran pod par a dělenou osmou příčku.

Povedeným kolem za mínus čtyři se blýskl Filip Mrůzek, který se po středečním paru posunul s -4 na dělenou 19. pozici, horší den si naopak vybral Michal Pospíšil, který si pohoršil o dvě rány a vypadl u TOP 10 (T26).

Cutem v Polsku prošli ještě Stanislav Matuš (-2, T30), Aleš Kořínek (-1, T36) a Štěpán Daněk (par, T44). Pro Tadeáše Sedláčka (+3) a Jana Cafourka (+6) turnaj ve čtvrtek předčasně skončil.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení