Někteří spoluhráči jsou jak 2 trestné rány, přiznal Watson

Bubba Watson

Bubba Watson si zase jednou pustil pusu na špacír. Před turnajem Travelers Championship, který v poslední desetiletce hned třikrát vyhrál, přiznal, že dostat některé hráče do flightu by se dalo přirovnat k tomu, jako když dostanete dvě trestné rány. Jména však neřekl.

Bubba Watson umí jak pobavit fanoušky, jako když v minulém týdnu zachránil v bunkeru život jednoho bezbranného kraba, tak otevřeně říci, co si myslí. Tentokrát to byl ten druhý případ.

Na téma spoluhráčů ve flightu tentokrát došlo z toho důvodu, že momentálně je jejich složení ještě důležitější než kdykoliv jindy. Jelikož mají na turnaje ještě stále fanoušci zakázaný vstup, jsou to prakticky pouze ostatní hráči, s kým během hry můžete dojít do kontaktu.

"Hrozně na tom záleží. Jsou zde kluci, kteří jsou jako jedna, možná dvě trestné rány, když vidíte jejich jméno na seznamu u vašeho. Možná by něco podobného řekli někteří o mě také, myslím, že je to vzájemné," přiznal Watson novinářům v TPC River Highlands. 

Bubba podle vlastních slov preferuje hráče, kteří jsou zábavní a energičtí: "Když vidíte nějaké jméno, tak víte, že budete moci vtipkovat, že si to užijete a tím trochu potlačíte stres. Vždy jsem zvědavý, ke komu jsem přiřazený, a někdy se modlím za to, abych dostal někoho dobrého."

Zatímco v prvních dvou kolech rozhodují o složení jednotlivých flightů organizátoři společně s rozhodčími, ve třetím a čtvrtém kole jsou hráči nasazeni podle aktuálních výsledků.

V tomto týdnu půjde Watson ve čtvrtek a pátek se Sung Kangem a Wesley Bryanem. Jestli to jsou dobří parťáci s ohledem na jeho případné čtvrté vítězství na Travelers Championship budeme vědět před víkendem. Přímý přenos 1. kola startuje na Golf Channelu ve čtvrtek ve 21:00.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení