Máme dost problémů, nepotřebujeme ještě krabí, pobavil Bubba

Míček Bubby Watsona

Bubba Watson prožíval špatnou sobotu. Zatímco většina hráčů ve třetím kole RBC Heritage skórovali o sto šest, on spíše ztrácel a leaderboardem se výrazně propadl. Přesto na sebe stihl strhnout pozornost. To když zachránil život jednoho bezbranného kraba.

Watsonovi se nepovedla rána z týčka na tříparové sedmnáctce, když skončil v greenovém bunkeru. Když pak došel ke svému míčku, zjistil, že přímo pod ním se zrovna vyvaluje malý krab. 'Problém' byl na světě.

Populární ranař opět ukázal své srdce, když se v tu chvíli soustředil především na to, jak nebohému zvířeti neublížit. "Nechci, aby se na mě rozzlobil svět," prohodil ke svému parťákovi ve flightu Rorymu McIlroyovi.

Vše později rozvedl po dohrání před novináři: "Byly zde kamery a víte co, lidé by byli naštvaní, kdybych trefil zvíře... Máme nyní po světě spoustu problémů, nepotřebujeme ještě krabí problémy."

Levoruký Američan si tak nechal zavolat rozhodčího. Zrovna ve chvíli, kdy Slugger White dorazil na místo činu, se krab rozhodl od míčku vzdálit a Bubba se tak mohl začít připravovat ke své druhé ráně.

Bylo z toho nakonec bogey, Watsonovo čtvrté toho dne. A jelikož zahrál jen dva berdíky, musel se spokojit se 73 ranami (+2) a kvůli celkovému skóre mínus tři poklesem o čtyřiadvacet míst na dělenou 70. pozici.

Na opačném pólu pořadí jsou v jeho čele před finálovým kolem hned čtyři hráči. Na výsledku -15 se po 54 odehraných jamkách seřadili Tyrrell Hatton, Abraham Ancer, Ryan Palmer a Webb Simpson.

O vítězství si však v noci na neděli mohla nechat zdát řada dalších hráčů, úplně ze hry nejsou ještě ani ti na děleném 28. místě, kteří jsou zatím deset ran pod parem. Právě mezi nimi je Rory McIlroy.

Přímý přenos finálové rundy sledujte v neděli od 19:00 na Golf Channelu.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení