Woods přiznal, že byl osloven novou Premier Golf League

Tiger Woods

Jak to tak vypadá, v následujících dvou letech bude jedním z hlavních golfových témat nově vznikající Premier League Golf. Série, která chce nalákat největší golfové hvězdy a být konkurencí zavedeným okruhům, se samozřejmě zajímá i o Tigera Woodse.

Ten přiznal osobní kontakt před startem turnaje Genesis Invitational, který v tomto týdnu sám v Riviera Country Clubu hostí a ze kterého profituje jeho nadace. A který je součástí PGA Tour.

Právě pro PGA Tour bude podle všeho nově vznikající golfová liga největším konkurentem. Její šéf Jay Monahan už přitom dal hráčům jasný vzkaz: "Naši členové si budou muset vybrat, zda budou pokračovat coby členové PGA Tour, nebo budou hrát novou sérii."

Ta by měla spustit svůj první ročník 2022 a do té doby se bude snažit chytit velké ryby. Že lov už probíhá se potvrdilo nedávno v Saúdské Arábii, kde si Phil Mickelson zahrál Pro-Am s lidmi, kteří ze Premier Golf League stojí.

Je přitom jasné, že jejich hlavní snahou bude získat pro své turnaje Tigera Woodse, který je stále celosvětově největším golfovým lákadlem.

"Jestli jsem byl osobně osloven? Ano, a můj tým se o to zajímá. Snažíme se zjistit všechny detaily a zjistit, o co jde. Tak jako všichni ostatní," řekl Woods novinářům během tiskové konference na Genesis Invitational.

Vše je podle něho na začátku: "Je zde spousta informací, které chceme zjistit. Jestli je to vůbec reálné, nebo ne. Jako každý se o to ale zajímáme."

Tiger Woods si pak myslí, že na spuštění podobného konceptu jednoduše dojít musí, protože doba si ho žádá. Zda uspěje zrovna PGL netuší.

"Je to jako se všemi akcemi, pokoušíte se získat nejlepší hráče, aby hráli více spolu. Je to přirozený vývoj, tak jako tak se podobná věc jednou stane. Podobné myšlenky zde budou a budou se posouvat kupředu, ať už nyní, nebo kdykoliv v budoucnosti," dodal Woods.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení