Články na téma: Video

 • Ilustrační foto - golfová hůl
  1

  Bleskovky

  VIDEO: McIlroy testuje nový super driver. Nadchnul i Woodse

  6. ledna 2022 – pv

  Začátek roku je pro výrobce golfového vybavení tradičně časem představování novinek a nejinak le tomu i letos. Přední firmy na trhu přicházejí také s novými drivery a internet a sociálné sítě jsou plné testů a recenzí. Novými kousky v bagu se chlubí také světové hvězdy.

 • Paige Spiranac
  2

  Bleskovky

  Nejoblíbenější golfová videa roku 2021

  1. ledna 2022 – GolfExtra.cz

  Také rok 2021 nabídl spoustu golfových videí, která bavila internet. Mezi těmi nejoblíbenějšími na našem webu je stejně jako u nejčtenějších článků Nelly Korda, jinak je ale spektrum oblíbených videí mnohem barvitější. Přesvědčte se o tom sami.

 • Ondřej Lieser
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Paráda Ondřeje Liesera mezi nejlepšími záchranami roku

  30. prosince 2021 – pv

  Dostat se na golfovém hřišti do problému umí každý, ale dostat se z nich ven bez ztráty kytičky (rány), to je samostatná disciplína, jejíž ovládnutí dělá z hráčů teprve ty pravé mistry. Vyprávět by o tom mohl nejen Phil Mickelson, který je svými záchranami pověstný, ale třeba také Ondřej Lieser.

 • Phil MIckelson
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Golf je tvrdý. Ne vždycky se všechno povede…

  29. prosince 2021 – ak

  Golf v podání těch nejlepších hráčů světa nabízí většinou parádní podívanou, skvělé rány, přehlídku birdie a leckdy i lepších výsledků. Ale ne vždycky se všechno povede, jak má. Zkrátka i mistři svého oboru se tu a tam utnou a zažijí na vlastní kůži, jak je golf tvrdý.

 • Rory McIlroy
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Roční revize výkonů. Herec griloval největší esa

  28. prosince 2021 – pv

  V rámci spolupráce vydaly DP World Tour a PGA Tour krátký film, jehož název by se dal přeložit jako "Zhodnocení výkonu". Herec John C. McGinley, známý především ze seriálu Scrubs, či z filmu Četa, v něm griluje ta největší světová golfová esa za jejich výkony v roce 2021.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení