Články na téma: Video

 • Golfová záchrana
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Úžasná golfová záchrana. Z parkoviště přímo do jamky

  14. ledna 2021 – haf

  O této golfové ráně toho moc nevíme. Ale možná o to více nás baví si ji pouštět neustále dokola. A potvrzuje jednu starou pravdu - nikdy se na hřišti nevzdávejte. NIKDY!

 • Paige Spiranac
  2

  Bleskovky

  Nejoblíbenější golfová videa roku 2020

  30. prosince 2020 – GolfExtra.cz

  I když to podle úvodní fotky nemusí být úplně jasné, toto je opravdu seznam 10 nejoblíbenějších golfových videí roku 2020, alespoň podle návštěvníků GolfExtra.cz. Kromě krásné Paige se ale do seznamu dostaly samozřejmě také neuvěřitelné golfové kousky.

 • Putt o auto
  3

  Bleskovky

  VIDEO: 84letá babička dala 30metrový putt a vyhrála nové auto

  26. února 2020 – haf

  Puttovací soutěže během basketbalových utkání jsou ve Spojných státech oblíbeným zpestřením přestávek a tu a tam se někomu podaří poslat míček z 94 stop, tedy zhruba 28,5 metru, do jamky.

 • Odraz od hladiny
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Odraz roku! Korejce zachránila kouzelná žabička

  22. února 2020 – pv

  Sungjae Im si na WGC-Mexico Championship nevede úplně špatně, když po dvou kolech zaostává o jednu ránu za TOP 20. V pátek mu pomohl zdánlivý zázrak, když na 204 metrů dlouhém tříparu nedopálil z týčka přes vodu na green, přesto na něm míček skončil. Všechno má ale své vysvětlení.

 • Taylor Cusack
  5

  Bleskovky

  Půvabná Taylor hraje ráda golf jenom v plavkách. I ve sněhu

  12. února 2020 – pv

  Taylor Cusack je instagramová modelka, která však nejvíce času tráví na golfovém hřišti. A na jejím švihu je to dost vidět. Kráska z Oklahomy, která má za sebou vysokoškolskou kariéru za Oklahoma City University, hraje ráda jen v plavkách, jak je vidět na mnoha jejích příspěvcích, a ani jí moc nevadí, když je zrovna venku sníh.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení