Články na téma: Video

 • Chvíle před hole-in-one
  1

  Bleskovky

  Hele, klid, nerušte. Chci dát hole-in-one. A pak ho trefil

  28. února 2022 – ak

  Golf je v mnoha směrech výjimečný sport. Dokáže připravit chvíle nadmíru frustrující, ale také umí odměnit. To je případ amatérského golfisty, který nejprve napomenul kolegy ve flightu, aby se uklidnili, protože hodlá trefit eso. Pak ho k úžasu všech – i sebe – zahrál.

 • Nešťastník v bunkeru
  2

  Zprávy

  VIDEO: Když uvíznete v bunkeru. Kolik těch ran bylo?

  12. února 2022 – ak

  Není bunker jako bunker. Ty, co jsou na hřišti Royal Liverpool, jsou obzvlášť "výživné". A docela snadno v nich golfista uvízne mnohem déle, než by si přál. Důkazem budiž hráč jménem Dave. K jeho cti je nutné připočíst, že své trápení bral s velkým nadhledem.

 • Hole-in-one
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Hole-in-one ze 150 yardů. Texaskou wedgí!

  9. února 2022 – ak

  Golfisté dobře vědí, o čem je řeč, když se mluví o "texaské wedgi". Pro nezasvěcené, to znamená, že hrajete míček putterem z pozice mimo green. Ale použít texaskou wedge z odpaliště tříparové jamky dlouhé 150 yardů a ještě trefit eso, to se jen tak nevidí.

 • Ilustrační foto - golfová hůl
  4

  Bleskovky

  VIDEO: McIlroy testuje nový super driver. Nadchnul i Woodse

  6. ledna 2022 – pv

  Začátek roku je pro výrobce golfového vybavení tradičně časem představování novinek a nejinak le tomu i letos. Přední firmy na trhu přicházejí také s novými drivery a internet a sociálné sítě jsou plné testů a recenzí. Novými kousky v bagu se chlubí také světové hvězdy.

 • Paige Spiranac
  5

  Bleskovky

  Nejoblíbenější golfová videa roku 2021

  1. ledna 2022 – GolfExtra.cz

  Také rok 2021 nabídl spoustu golfových videí, která bavila internet. Mezi těmi nejoblíbenějšími na našem webu je stejně jako u nejčtenějších článků Nelly Korda, jinak je ale spektrum oblíbených videí mnohem barvitější. Přesvědčte se o tom sami.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení