Články na téma: Video

 • Ben Evans
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Rána, která naštve. Rozhodčí byl ale milosrdný

  17. srpna 2021 – pv

  Ben Evans si o víkendu na European Tour prožil situaci, která je běžná u rekreačních hráčů. U profíků na té nejvyšší úrovni už ale tolik ne. Ale jak vidíte, stane se. U slabších povah bývá takto netrefená rána často důvodem k pořádné spršce nadávek s touhou zahodit hůl co nejdál.

 • Kevin Na
  2

  Bleskovky

  Dokonalé mistrovství. Chip špičkou putteru rovnou do jamky

  10. července 2021 – pv

  Ve 2. kole John Deere Classic na PGA Tour předvedl Ameičan Kevin Na, že má neskutečný cit v rukách. Do jamky poslal chip in z necelých osmi a půl metru, na čemž by zase nebylo nic tak divného, kdyby nedržel v ruce putter a do míčku neťukl jeho obrácenou špičkou.

 • Fabio Quartararo
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Netradiční oslava motorkáře. Od driveru mu létaly jiskry

  29. června 2021 – pv

  Motocyklový závodník Fabio Quartararo vyhrál o víkendu Velkou cenu Nizozemska. Po svém čtvrtém vítězství v sezóně, kterým si upevnil vedení v mistrovství světa v nejvyšší třídě Moto GP, předvedl velmi svéráznou oslavu, kdy se pokoušel driverem odpálit míček z asfaltu.

 • Michael Caan
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Dal eagle putt na 59, skočil do rybníka a stal se slavným

  18. května 2021 – pv

  Kanaďan Michael Caan zahrál v pátek životní kolo, které se během kariéry nepovede ani mnoha slavnějším kolegům. Zahrál totiž magických 59 ran! Video s jeho dlouhým puttem do eaglu na poslední jamce, po kterém následuje oslavný skok do rybníka, se pak stalo virálním hitem sociálních sítí.

 • Marcus Armitage
  5

  Zprávy

  VIDEO: Překonal světový rekord. Šílel z toho hned dvakrát!

  30. dubna 2021 – pv

  European Tour a jeden z jejích partnerů, výrobce golfového vybavení, si přichystali pro svého hráče Marcuse Armitage velkou výzvu. Šlo o pokus o překonání rekordu v Guinessově knize "v nejdelším drivu zachyceném jedoucím autem. Ten dosavadní měl hodnotu 250 metrů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení