Články na téma: US Open

 • Bryson DeChambeau
  21

  Zprávy

  DeChambeau má svůj první major, vyhrál US Open

  21. září 2020 – haf

  Tentokrát to bylo bez dramatické koncovky. Jubilejní 120. US Open se ve finále smrsklo na souboj Brysona DeChambeau a Matthew Wolffa, který však i v neděli trval jen pár jamek. Wolff se totiž trápil, zatímco DeChambeau zářil a získal svůj první major.

 • Matthew Wolff
  22

  Zprávy

  Wolff zářil a na US Open se ujal vedení, pod parem tři hráči

  20. září 2020 – haf

  Naprosto senzačním způsobem se dostal do vedení na letošním US Open teprve 21letý Matthew Wolff. Ten před třetím kolem sice ztrácel na první místo čtyři rány, po sobotě to je však on, kdo vede se skóre -5 o dvě. Před nedělním finále jsou pod parem jen tři hráči.

 • Phil Mickelson
  23

  Zprávy

  Frustrovaný Tiger, zklamaný Lefty. Legendy se loučily brzy

  19. září 2020 – haf

  Víkend bude na letošním US Open bez Tigera Woodse s Philem Mickelsonem. Americké golfové legendy nedokázaly čelit nástrahám hřiště Winged Foot a s druhým majoru roku se rozloučily předčasně.

 • Tiger Woods
  24

  Zprávy

  Hřiště Winged Foot už začalo kousat, Woods i Mickelson končí

  19. září 2020 – haf

  V prvním kole si hráči užívali na 120. US Open skórovací podmínky, padla dvě esa a celkem 32 golfistů se dostalo pod par. Pátek byl však na hřišti Winged Foot naprosto odlišný. Osmnáctka v New Yorku vycenila své zuby a ošklivě hráče pokousala. Obstála jen hrstka z nich.

 • Justin Thomas Tiger Woods
  25

  Zprávy

  US Open vede Thomas, padla dvě esa. Woods začal za +3

  18. září 2020 – haf

  První kolo letošního golfového US Open vyšlo nejlépe Justinu Thomasovi, který se na hřišti Winged Foot dostal pět ran pod par hřiště a na prvním místě má náskok jedné rány na trojici nejbližších pronásledovatelů. Během úvodního kola pak padla hned dvě esa!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení