Články na téma: US Open

 • Tiger Woods
  21

  Zprávy

  Otřesný start, skvělý finiš. Woods se loučil ve velkém stylu

  17. června 2019 – haf

  Loučení Tigera Woodse se 119. US Open bylo velkolepé. Bavíme se o závěrečných 12 jamkách finálového kola, které zahrál šest ran pod par. Škoda jen, že jim předcházela tři na Tigera průměrná kola a také šest nedělních jamek, na kterých se legendární Američan trápil.

 • Gary Woodland
  22

  Zprávy

  US Open vyhrál Woodland, Koepka skončil "až" druhý

  17. června 2019 – haf

  Nechybělo mnoho a Brooks Koepka se nesmazatelně zapsal do golfové historie. Jen málo chybělo, aby vyhrál potřetí v řadě US Open. V Pebble Beach se ale přeci jen jeden lepší hráč než on našel. Gary Woodland v neděli odolal jeho tlaku a došel si pro životní titul.

 • Henrik Stenson
  23

  Bleskovky

  Stenson trefil diváka do hlavy, pak si udělali selfie na zemi

  16. června 2019 – haf

  Henrik Stenson má stále teoretickou šanci vyhrát letošní US Open, když je po třech kolech dělený devátý se ztrátou sedmi ran na vedoucího Garyho Woodlanda. V sobotu ale prožil na hřišti také jednu děsivou chvilku, která však nakonec skončila úsměvně.

 • Tiger Woods
  24

  Bleskovky

  Woods a bolavá záda: Cítil jsem každou ránu, co jsem trefil

  16. června 2019 – haf

  Během třetího kola US Open vyrazil Tiger Woods na hřiště "otejpovaný". Prozradily to vyčuhující konce černého sportovního tejpu zezadu na krku. Chladné počasí tělu šestnáctinásobného major šampiona prostě nesvědčí a ukazuje se to i v Pebble Beach.

 • Gary Woodland a Justin Rose
  25

  Zprávy

  Woodland a Rose na US Open odskočili, Koepka je třetí

  16. června 2019 – haf

  Po prvním kole vedl Justin Rose, po druhém Gary Woodland. A po třetím jsou na špici 119. US Open oba dva, když má druhý jmenovaný před nedělním finále náskok jedné rány. Jejich náskok přitom není zanedbatelný, hráči na třetí místě ztrácí čtyři, respektive tři rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení