Články na téma: US Open

 • Brooks Koepka
  16

  Bleskovky

  Zbývá poslední major. Favoritem The Open je Koepka. Co Woods?

  18. června 2019 – pv

  Už jen jeden major šampionát zbývá odehrát v této sezóně. Po přesunutí PGA Championship na květen je jím od letoška jediný turnaj velké čtyřky v Evropě The Open, které se hraje v červenci v severoirském Royal Portrush. Jeho favorit je jasný.

 • Pilsner Urquell 2019
  17

  Bleskovky

  Vyhlášení soutěže s Pilsner Urquell a US Open 2019

  18. června 2019 – GolfExtra.cz

  Známe vítěze naší letošní první tipovací soutěže s Pilsner Urquell, i když nejspíše samo dobře tušíte, že skutečného vítěze letošního US Open nikdo netrefil. Triumf Garyho Woodlanda byl překvapivý pro všechny, a tak muselo rozhodnout skóre.

 • Gary Woodland
  18

  Zprávy

  Woodlandova cesta k triumfu. Začala tím, že opustil milovaný basketbal

  18. června 2019 – pv

  Příběh vítěze US Open Garyho Woodlanda nepatří k těm obyčejným a nezačíná vůbec u golfu. Svůj sportovní multitalent nejprve uplatňoval v basketbalu. Jenže podle svých měřítek v něm nebyl dost dobrý, a tak dal dnes pětatřicetiletý Američan přednost golfu. A dobře udělal.

 • Viktor Hovland
  19

  Zprávy

  K profíkům rovnýma nohama a s rekordem. Norsko má velký talent

  17. června 2019 – pv

  Norsko má ve Viktoru Hovlandovi velkou golfovou naději. S poslední ranou na US Open v neděli nejenže překonal rekord legendárního Jacka Nicklause, ale zároveň rázně ukončil svou amatérskou kariéru. Málokdo pochybuje, že ta profesionální, která mu už začala, bude ještě úspěšnější.

 • Gary Woodland
  20

  Bleskovky

  OBRAZEM: Woodlandův triumf na US Open

  17. června 2019 – GolfExtra.cz

  Gary Woodland v neděli vyhrál svůj první major šampionát v kariéře. Ve finálovém kole US Open v Pebble Beach ustál tlak Brookse Koepky, který útočil na třetí vítězství v řadě, a s náskokem tří ran mohl pozvednout trofej pro vítěze.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení