Články na téma: US Open

 • Phil Mickelson a Rickie Fowler
  16

  Zprávy

  Fowler neprošel na US Open. Lefty má plán, jak ho tam dostat

  9. června 2021 – ak

  O jedinou ránu neprošel Rickie Fowler kvalifikací na US Open. Po Masters by to pro něj znamenalo, že bude letos chybět už na druhém majoru. Možná má ale šanci, protože s nápadem, jak ho dostat do Torrey Pines, kde se letos US Open hraje, přišel Phil Mickelson.

 • Nelly a Jessica Kordovy
  17

  Zprávy

  Ženské US Open ještě nezačalo a rodina Kordova už se raduje

  3. června 2021 – ak

  Letošní v pořadí 76. US Women’s Open, které startuje dnes na hřišti Lake v Olympic Clubu v San Francisku, ještě ani nezačalo a sestry Jessica a Nelly Kordovy už mají důvod k radosti. A možná ještě větší jejich rodiče Petr Korda a Regina Rajchrtová. Proč?

 • Phil Mickelson
  18

  Bleskovky

  Další šance pro Mickelsona. Přijal pozvánku na US Open

  15. května 2021 – haf

  Phil Mickelson dostane ještě minimálně jednu šanci splnit si svůj životní sen a uzavřít kariérní Grand Slam. Pro letošní US Open totiž dostal od USGA speciální pozvánku, kterou přijal.

 • Phil Mickelson
  19

  Zprávy

  Phil Mickelson zatím neví, zda by přijal pozvánku na US Open

  1. května 2021 – haf

  Šance Phila Mickelsona na to, že na pro něho prokletém US Open uzavře svůj kariérní Grand Slam, se rok co rok zmenšují. Už nyní přitom nejsou až tak vysoké, s ohledem na Leftyho dlouhodobý pokles formy. A dokonce mu letos opět hrozí, že se na turnaj ani nepodívá.

 • US Women´s Open
  20

  Bleskovky

  Na obě US Open mohou diváci! Pouze očkovaní nebo s testem

  20. dubna 2021 – pv

  Loni se ženské i mužské US Open musely kvůli pandemii COVID-19 obejít bez diváků, letos se fanoušci na oba turnaje vrátí. Pořádající USGA v pondělí oznámila, že na obě národní Open hrané letos v Kalifornii znovu otevře své brány, i když jen v omezené míře.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení