Články na téma: US Open

 • Xander Schauffele
  11

  Zprávy

  Úvod US Open ovlivnila mlha i tma, opět se jedná o těžký golfový test

  18. června 2021 – haf

  Na úvod letošního US Open trochu zaúřadovalo počasí, kvůli kterému se ve čtvrtek nedohrálo první kolo. Nejprve za to mohl o 90 minut zpožděný start kvůli mlze a večer logicky tma, která vyhnala hráče ze hřiště. Na samé špici leaderboardu se ale i přesto drží velká jména.

 • Lee Westwood a Helen Storey
  12

  Zprávy

  Líbánky Westyho a Helen během US Open? Až jindy a bez holí

  17. června 2021 – pv

  Lee Westwood se minulý týden v Las Vegas oženil se svou partnerkou Helen Storey. Ta mu tak bude na US Open v Torrey Pines v San Diegu poprvé nosit hole jako manželka. Že by však pár pojal Westyho 87. start v kariéře na majoru jako líbánky, to se prý nestane.

 • Phil Mickelson a Bryson DeChambeau
  13

  Zprávy

  Flighty pro US Open. S kým začne Mickelson či DeChambeau?

  17. června 2021 – pv

  121. US Open zná své tee timy pro první dvě kola. Obhájce titulu Bryson DeChambeau vstoupí v Torey Pines do letošního třetího majoru vedle Hidekiho Matsuyamy a vítěze U.S. Amateur Tylera Strafaciho. Vítěz PGA Championship Phil Mickelson začne s Maxem Homou a Xanderem Schauffelem.

 • Tiger Woods
  14

  Bleskovky

  Tiger Woods řekl ne své účasti na US Open. V jaké mohl být roli?

  16. června 2021 – ak

  Tiger Woods se stále zotavuje po únorové těžké autohavárii. Přesto se mohl objevit v Torrey Pines, v dějišti 121. US Open, letošního třetího majoru sezony. V jaké roli? Na hřišti bohužel ještě ani náhodou, ale vítěz patnácti majorů dostal nabídku na roli televizního komentátora.

 • Phil Mickelson
  15

  Zprávy

  Šestkrát druhý. Zakletí US Open chce Mickelson opět zlomit

  16. června 2021 – ak

  Před měsícem se stal nejstarším vítězem majoru v golfové historii, teď Phil Mickelson touží zdolat další metu: získat trofej, kterou dosud nikdy nevyhrál a která mu několikrát doslova trýznivě proklouzla mezi prsty. Vyhrát US Open, kde skončil už šestkrát druhý.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení