Články na téma: US Open

 • Masters vlajka
  11

  Zprávy

  To bude jízda! Nové termíny majorů i další odložené akce

  7. dubna 2020 – haf

  Golfoví fanoušci sice začínají pomalu ale jistě trpět abstinenčními příznaky, protože už to bude skoro měsíc, co nemohou sledovat živé přímé přenosy svého oblíbeného sportu, ale druhá polovina roku jim jejich momentální trápení vrchovatě vynahradí. Bude to jízda!

 • Viktor Hovland
  12

  Zprávy

  Jemu už to nepomůže, mladý Nor však změnil politiku USGA

  7. srpna 2019 – pv

  Vejít toto nové pravidlo v platnost už před právě končící sezónou, byl by stále ještě úřadující šampion US Amateur z roku 2018 Viktor Hovland už hráčem PGA Tour. Jenže není, a tak musí o kartu bojovat v Korn Ferry Tour Finals. Jeho následovníci už muset nebudou.

 • Shane Lowry
  13

  Zprávy

  Lowry rozpoutal irské šílenství. Myšlenky na Klaretový džbán si nezakazuje

  21. července 2019 – pv

  Shane Lowry si ve třetím kole The Open ukradl show pro sebe a o něm bude i poslední den v Royal Portrush, do kterého půjde s náskokem čtyř ran. Požene ho elektrizující atmosféra opět dopředu, nebo mu vidina zisku Klaretového džbánu sváže ruce i mysl?

 • Steve Stricker
  14

  Bleskovky

  Stricker ovládl US Senior Open. Rekordní skóre křtil slzami

  1. července 2019 – pv

  S pohodlným náskokem šesti ran a s rekordním skóre -19 ovládl Steve Stricker letošní US Senior Open a ve Warren Golf Course v Notre Dame si připsal své druhé letošní vítězství na veteránském majoru. Dvaapadesátiletý Stricker letos v květnu také o šest ran vyhrál také Regions Tradition v Alabamě.

 • Phil Mickelson
  15

  Zprávy

  Poslední velká šance na grandslam je pryč, ví Mickelson

  19. června 2019 – pv

  I kdyby chtěl Mickelson zapomenout svůj věk, ve čtvrtém kole US Open neměl šanci. Měl ten den zrovna 49. narozeniny a jdouce po ikonickém hřišti v Pebble Beach mu to fanoušci několikrát připomněli sborovým Happy Birthday. Už věděl, že jeho sen o kariérním grandslamu se mu nejspíš nikdy nesplní.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení