Články na téma: US Open

 • Bryson DeChambeau
  6

  Zprávy

  Napálit a vyrvat, strategie DeChambeaua. Zatím mu vychází

  20. června 2021 – ak

  V herním plánu Brysona DeChambeaua, jak zdolat Torrey Pines na cestě za obhajobou titulu na US Open, žádný jemnocit a hodinářsky přesnou hru nehledejte. Naopak se drží strategie "napálit a vyrvat". Zatím funguje. A odolává i hlasitým projevům svých "nepříznivců".

 • Rory McIlroy
  7

  Zprávy

  Na US Open vládne trojlístek hráčů. Ve hře jsou i těžké kalibry

  20. června 2021 – ak

  Možná 121. US Open v Torrey Pines působilo v úvodních dvou tak trochu ospalým dojmem, ale třetí runda všechno změnila. Děly se věci – padaly eagly po puttech téměř přes celý green, vedení dělí hned trojice golfistů a ve hře o titul jsou i těžké golfové kalibry.

 • Viktor Hovland
  8

  Zprávy

  Písek v oku. Bizarní problém vyřadil Hovlanda z US Open

  19. června 2021 – ak

  Písek v oku není ničím příjemným, pro Viktora Hovlanda se ale stal bizarním důvodem k odstoupení z letošního 121. US Open. Třiadvacetiletý Nor a vítěz dvou turnajů PGA Tour byl přitom označován za jednoho z možných kandidátů na zisk vítězné trofeje.

 • Richard Bland
  9

  Zprávy

  Ve 48 letech vyhrál první turnaj European Tour, teď vede US Open

  19. června 2021 – ak

  Po dvou kolech 121. US Open se usadili v čele hráči, které by nejspíš nikdo netipoval. O první příčku se totiž v Torrey Pines dělí Američan Russell Henley a Angličan Richard Bland, který se minulý měsíc ve 48 letech dočkal prvního titulu v kariéře na European Tour.

 • Phil Mickelson
  10

  Bleskovky

  Vyrušení mobilem i obří smůla. Naštvaný Mickelson začal špatně

  18. června 2021 – haf

  Před měsícem se zapsal do golfové historie, když se stal nejstarším šampionem golfového majoru. V tomto týdnu chtěl přidat další zářez a konečně vyhrát US Open, navíc na svém skoro domácím hřišti v Torrey Pines. Po prvním dni na tom ale Phil Mickelson není dobře.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení