Články na téma: US Open

 • US Open 2020
  6

  Bleskovky

  Flighty pro US Open. S kým půjde Woods nebo Mickelson?

  17. září 2020 – haf

  Letošní US Open je konečně tady! Tradičně nejtěžší test ve světě golfu nastaví hřiště Winged Foot, které se může těšit na ty nejlepší hráče světa. A fanoušci stále pouze u televizních obrazovek také. Jaké flighty nás ve čtvrtek a pátek budou na Golf Channelu bavit?

 • Brooks Koepka
  7

  Bleskovky

  Šance pro ostatní, Koepka se odhlásil z US Open

  10. září 2020 – haf

  V posledních třech letech byl postrachem hráčů na US Open, když ho za tu dobu dokázal porazit pouze loni Gary Woodland. Letos to ale nejlepší golfisté světa na jednom z majorů budou mít lehčí. Brooks Koepka se z akce ve Winged Foot v příštím týdnu odhlásil.

 • US Open
  8

  Bleskovky

  Bez fanoušků bude i US Open, na WGC mohou alespoň sponzoři

  30. července 2020 – haf

  Také druhý z letošních tří mužských golfových majorů bude bez přítomnosti fanoušků. Po PGA Championship v příštím týdnu potkává stejný, ale očekávaný osud také US Open, které se uskuteční v týdnu od 14. do 20. září na hřišti Winged Foot Golf Clubu.

 • US Open
  9

  Bleskovky

  USGA letos ruší všechny své kvalifikace, i ty pro US Open

  20. května 2020 – haf

  Tisíce golfistů, kteří chtěli letos udělat díru do světa nejen na US Open, si musí nechat zajít chuť. Kvůli pandemii koronaviru COVID-19 se organizace USGA rozhodla zrušit své letošní kvalifikace, a to pro všechny své čtyři zbývající šampionáty, které uspořádá.

 • Brooks Koepka
  10

  Bleskovky

  VIDEO: Koepku ostříhala přítelkyně, raději má kulicha

  25. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Stejně jako v Česku nezajdou si ani Američané k holiči. Brooks Koepka se proto svěřil do rukou své přítelkyně Jeny Sims. Jak se ukázalo, je určitě lepší herečka než kadeřnice.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení