Články na téma: US Open

 • Billy Foster a Matt Fitzpatrick
  1

  Zprávy

  Démoni mohli odejít. Kedík hvězd se po 35 letech dočkal svého majoru

  21. června 2022 – pv

  Když v neděli Matt Fitzpatrick vyhrál na US Open v Brookline svůj první major, stál vedle něj muž, který se očividně radoval také sám za sebe. Nesmíme mu to mít za zlé, šampionův kedík Billy Foster totiž právě také "vyhrál" svůj první major. A to po 35 letech služby po boku těch největších hvězd včetně Tigera Woodse.

 • Matt Fitzpatrick
  2

  Zprávy

  Hloupý nápad? Fitzpatrick trefil ránu do historie

  20. června 2022 – pv

  Na letošní US Open se bude ještě dlouho vzpomínat. A nejen Angličan Matt Fitzpatrick už nikdy nezapomene na to, jak v památné bitvě udolal dva Američany Willa Zalatorise a Scottieho Schefflera a získal svůj první major titul v kariéře.

 • Rory McIlroy
  3

  Zprávy

  Hvězdy jsou na US Open na špici, Hovland prožil neuvěřitelný kolaps

  18. června 2022 – haf

  Collin Morikawa dělí první místo, Jon Rahm s Rorym McIlroyem třetí a světová jednička Scottie Scheffler osmé. Lepší pozvánku na víkendové boje na letošním US Open si snad ani nemůžeme přát.

 • Phil Mickelson
  4

  Zprávy

  Rebelové na US Open neoslnili. Černý den prožil Mickelson

  17. června 2022 – ak

  Skoro by se to mohlo nazvat golfovou občanskou válkou. Přesně ta právě zuří na 122. US Open. Roznětkou je nová série LIV Golf, která je tvrdou konkurencí pro dosud bezkonkurenční PGA Tour, a hráči, kteří se nové sérii upsali a teď hrají v Brookline.

 • Rory McIlroy
  5

  Bleskovky

  McIlroy se vztekal, ale na lídra US Open ztrácí jednu ránu

  17. června 2022 – ak

  Rory McIlroy v úvodním kole 122. US Open mlátil holí do písku, jednou také hůl vztekle zahodil, ale přesto z toho bylo velmi dobré kolo tři rány pod par. Před ním je totiž v leaderboardu pouze jediný hráč s náskokem jediné rány – Kanaďan Adam Hadwin.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení