Články na téma: US Open

 • Phil Mickelson
  1

  Bleskovky

  Další šance pro Mickelsona. Přijal pozvánku na US Open

  15. května 2021 – haf

  Phil Mickelson dostane ještě minimálně jednu šanci splnit si svůj životní sen a uzavřít kariérní Grand Slam. Pro letošní US Open totiž dostal od USGA speciální pozvánku, kterou přijal.

 • Phil Mickelson
  2

  Zprávy

  Phil Mickelson zatím neví, zda by přijal pozvánku na US Open

  1. května 2021 – haf

  Šance Phila Mickelsona na to, že na pro něho prokletém US Open uzavře svůj kariérní Grand Slam, se rok co rok zmenšují. Už nyní přitom nejsou až tak vysoké, s ohledem na Leftyho dlouhodobý pokles formy. A dokonce mu letos opět hrozí, že se na turnaj ani nepodívá.

 • US Women´s Open
  3

  Bleskovky

  Na obě US Open mohou diváci! Pouze očkovaní nebo s testem

  20. dubna 2021 – pv

  Loni se ženské i mužské US Open musely kvůli pandemii COVID-19 obejít bez diváků, letos se fanoušci na oba turnaje vrátí. Pořádající USGA v pondělí oznámila, že na obě národní Open hrané letos v Kalifornii znovu otevře své brány, i když jen v omezené míře.

 • Bryson DeChambeau
  4

  Zprávy

  DeChambeau má svůj první major, vyhrál US Open

  21. září 2020 – haf

  Tentokrát to bylo bez dramatické koncovky. Jubilejní 120. US Open se ve finále smrsklo na souboj Brysona DeChambeau a Matthew Wolffa, který však i v neděli trval jen pár jamek. Wolff se totiž trápil, zatímco DeChambeau zářil a získal svůj první major.

 • Matthew Wolff
  5

  Zprávy

  Wolff zářil a na US Open se ujal vedení, pod parem tři hráči

  20. září 2020 – haf

  Naprosto senzačním způsobem se dostal do vedení na letošním US Open teprve 21letý Matthew Wolff. Ten před třetím kolem sice ztrácel na první místo čtyři rány, po sobotě to je však on, kdo vede se skóre -5 o dvě. Před nedělním finále jsou pod parem jen tři hráči.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení