Články na téma: Univerzitní golf

 • Jakub Bareš
  21

  Zprávy

  Zářil v zámoří, doma vyhrál jamkovku. Mým vzorem je Bobby Jones, říká Bareš

  1. července 2016 – Honza Fait

  Zařadil se mezi ty, kteří se na většinu roku vypaří z českého golfového světa. Jakub Bareš má za sebou první rok v USA, po návratu do Česka se ale výrazně připomněl. Na Cihelnách ovládl domácí jamkovku, minimálně on však překvapený nebyl. Má za sebou totiž skvělý rok.

 • Kateřina Krásová
  22

  Zprávy

  Krásová Jágrmánii na Floridě nepodlehla: Mám radši umění

  14. června 2016 – Honza Fait

  Je přesně v polovině své zámořské golfové cesty. Kateřina Krásová za sebou má dva ročníky na Florida International University, během kterých podle vlastních slov poznala, jakou cestou chce jít dál. Ta má být stále golfová, ale trochu po vlastní ose. A hlavně směr Evropa!

 • Šimon Zach
  23

  Zprávy

  Zach po úspěšné zámořské premiéře: Amerika mě učí riskovat

  10. června 2016 – Honza Fait

  Před rokem vyrazil splnit si svůj americký golfový sen. A hned během první sezony toho Šimon Zach stihnul požehnaně. Se svým týmem Louisville Cardinals postoupil až na šampionát první divize NCAA, ve kterém se Kardinálové probojovali mezi patnáct nejlepších. Na začátku cesty přitom stálo 260 týmů.

 • Šimon Zach s týmem Louisville Cardinals
  24

  Bleskovky

  Senzační premiérový rok! Zach přispěl k úspěchu Cardinals

  1. června 2016 – GolfExtra.cz

  Velmi povedenou úvodní sezonu na zámořské univerzitě za sebou má Šimon Zach. Se svým týmem Louisville Cardinals postoupil senzačně až do finálového turnaje NCAA National Championship. A i v něm se nejen jemu, ale celému týmu dařilo, když nakonec skončili čtrnáctí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení