Články na téma: Univerzitní golf

 • Louisville trick shot
  11

  Bleskovky

  Báječné trick shoty spoluhráčů Šimona Zacha z USA

  15. března 2018 – GolfExtra.cz

  Že je Šimon Zach šikovný golfista víme v Česku už dlouho. Koncem loňského roku to pak konečně dokázal i zámoří, když vyhrál hned dva turnajové tituly. Šikovní jsou ale i jeho spoluhráči z týmu Louisville Cardinals, kteří zásobují internet svými trick shoty.

 • Nicolas Schellong
  12

  Zprávy

  Na univerzity do zámoří míří další tři české naděje

  7. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Trend posledních let v podobě odchodu nejlepších českých amatérů do zámoří studovat a hrát golf na univerzitách pokračuje. Od příštího roku je jisté, že si americký sen zkusí splnit další tři čeští reprezentanti.

 • Šimon Zach
  13

  Zprávy

  SENZACE! Zach vyhrál svůj druhý zámořský turnaj

  23. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Skvělá říjnová forma Šimona Zacha neopustila ani v listopadu. Nejlepší český amatér si po třech TOP 10 včetně prvního univerzitního vítězství připsal další titul na The Gobbler Amateur, na kterém se jako jediný dostal ve všech třech kolech pod par a vyhrál o ránu.

 • Šimon Zach
  14

  Zprávy

  Zach pomáhá ostatním a září: Konečně si to sedlo

  3. listopadu 2017 – Honza Fait

  Prožil nejlepší měsíc na americké univerzitě. V říjnu Šimon Zach nejprve zaznamenal dvě umístění v elitní desítce, aby si v samém jeho závěru připsal premiérový zámořský titul. Nejlepší český amatér tak zvládá pozici jedničky týmu Louisville Cardinals na jedničku.

 • Šimon Zach
  15

  Zprávy

  PARÁDA! Zach vyhrál svůj první univerzitní turnaj

  1. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Šel si pro něj a má ho! Šimon Zach potvrdil svou senzační formu na posledním podzimním univerzitním turnaji vítězstvím. Svůj první americký titul si připsal na Warrior Princeville Makai Invitational, který ovládl seskóre -21. Svůj tým navíc dovedl k jasnému vítězství.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení