Články na téma: Univerzitní golf

 • Šimon Zach
  6

  Zprávy

  Hrál špatně, trápil se. Pak Zach vyhrál v USA díky eaglu čtvrtý titul

  13. března 2019 – haf

  Jak tenká může být v golfu hranice mezi úsměvy a smutkem poznal opět na vlastní kůži nejlepší český amatér Šimon Zach. Na vyřazení z týmu Louisville Cardinals zareagoval na akci Bash at the Beach jak nejlépe mohl - třetím univerzitním vítězstvím a už čtvrtým v USA.

 • NCAA Golf Championship
  7

  Bleskovky

  PGA Tour usnadní univerzitním hvězdám přístup na své turnaje

  5. prosince 2018 – pv

  PGA Tour připravuje nový systém zapojení studentů z univerzit, aby nemuseli předčasně ukončit svá studia, když chtějí hrát profesionální turnaje. Systém by měl připravovat a převádět nejlepší hráče z univerzit do profesionálního golfu.

 • Tristan Gretzky
  8

  Bleskovky

  Nepotatil se. Tristan Gretzky bude hrát univerzitní golf

  21. listopadu 2018 – haf

  Pokud v Kanadě doufali, že alespoň nejmladší syn Wayna Gretzkyho bude své geny rozvíjet na ledě, mají smůlu. Tristan Gretzky oznámil, že se během svého univerzitního studia bude místo hokejky ohánět golfovou holí. Na čtyři roky se "upsal" Pepperdine University.

 • Šimon Zach
  9

  Zprávy

  Zach vítězství stále vstřebává: Důležité je věřit sám sobě

  17. října 2018 – Honza Fait

  Prožíval nemastný neslaný podzim ve svém posledním ročníku na zámořské univerzitě. Povedená kola pravidelně střídal s těmi horšími, a tak jeho celkové výsledky byly spíše průměrné. V minulém týdnu to ale Šimon Zach konečně zlomil. A hned z toho bylo vítězství!

 • Husa
  10

  Bleskovky

  Husa napadla golfistu, dostala ho na lopatky

  24. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Golfisté mají ptáky vesměs rádi. S birdie, eagly nedejbože albatrossy se na hřišti potkávají moc rádi. Rozzuřená husa ale mezi vyhledávané společníky nepatří. Přesvědčil se o tom jeden středoškolský golfista, který po útoku jedné z nich skončil doslova na lopatkách.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení