Články na téma: Univerzitní golf

 • Tereza Melecká
  1

  Zprávy

  Historická tečka Melecké mezi amatérkami. Vyhrála v USA šestý turnaj

  5. listopadu 2021 – haf

  Ještě nikdy se žádnému českému hráči v jeho amatérské univerzitní kariéře nedařilo tak, jako Tereze Melecké. Talentovaná Češka se v tomto týdnu rozloučila se svou zámořskou a vlastně i amatérskou kariérou ve velkém stylu - svým už šestým vítězstvím v USA.

 • Tereza Melecká
  2

  Zprávy

  Výhra mě žene dál, říká Melecká a plánuje odchod k profesionálkám

  14. října 2021 – pv

  Česká amatérka Tereza Melecká o víkendu již popáté zvítězila během své univerzitní kariéry v USA. V podzimní sezóně to bylo její první vítězství, když ji triumf unikl o jedinou ránu už na minulém turnaji. S klidem tak může dokončit svá studia a vydat se na dráhu profesionálky, jak má v plánu.

 • J. R. Smith
  3

  Zprávy

  Vytrpěný debut. Hvězdu NBA pobodalo na turnaji hejno vos!

  14. října 2021 – pv

  O soutěžním golfovém debutu dvojnásobného šampiona NBA J. R. Smithe v univerzitním golfu jsme již informovali. V závěrečném kole svého prvního turnaje za North Carolina A&T State University si ale hvězdný basketbalista vyžral svou premiéru do dna. Napadly ho vosy.

 • J. R. Smith
  4

  Zprávy

  Splněné sny. Šampion NBA se na univerzitě dostal do golfového týmu

  12. října 2021 – pv

  J. R. Smith má za sebou skvělou kariéru v NBA, kde získal dva tituly. Naposledy se radoval ze zisku trofeje loni v dresu Los Angeles Lakers. Nyní už bývalý basketbalista pak skončil a šel na vysokou školu. V šestatřiceti letech se teď konečně dostal i do univerzitního golfového týmu, za který odehrál první turnaj.

 • Tereza Melecká
  5

  Zprávy

  Skvělá Tereza Melecká. Slaví v zámoří už čtvrtý univerzitní titul

  31. března 2021 – ak

  Tereza Melecká si připsala už své čtvrté turnajové vítězství v zámoří. V barvách univerzity East Tennessee State zvítězila na turnaji Chattanooga Classic. Vedle individuální výhry výrazně přispěla i k letos již druhému vítězství svého univerzitního týmu Bukanýrů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení