Články na téma: Univerzitní golf

 • Tereza Melecká
  1

  Zprávy

  Skvělá Tereza Melecká. Slaví v zámoří už čtvrtý univerzitní titul

  31. března 2021 – ak

  Tereza Melecká si připsala už své čtvrté turnajové vítězství v zámoří. V barvách univerzity East Tennessee State zvítězila na turnaji Chattanooga Classic. Vedle individuální výhry výrazně přispěla i k letos již druhému vítězství svého univerzitního týmu Bukanýrů.

 • Jana Melichová
  2

  Zprávy

  Další univerzitní titul! První v USA pro Melichovou

  12. března 2020 – haf

  To je týden! Poté, co si v úterý připsala už své třetí univerzitní vítězství Tereza Melecká, na ni ve středu navázala Jana Melichová. Ta si pro své první zámořské vítězství došla na akci Maryb S. Kauth Invitational, kterou vyhrála se skóre -3 o tři rány.

 • Tereza Melecká
  3

  Bleskovky

  Skvělá Melecká slaví v zámoří svůj třetí univerzitní titul

  11. března 2020 – haf

  Své postavení nejlepší české amatérské golfistky ve světovém žebříčku potvrdila Tereza Melecká, která si v úterý připsala své už třetí univerzitní vítězství. Na UNCW River Landing Classic se o první místo podělila po třech kolech s Phu Khine, když obě hráčky došly v paru. Vedení po dvou kolech neudržela další Češka Kateřina Dolečková.

 • Tereza Melecká
  4

  Bleskovky

  Melecká slaví druhý univerzitní titul, díky skvělému finiši

  30. října 2019 – haf

  Jedna z nejlepších českých amatérských golfistek si připsala svůj druhý univerzitní titul. Díky skvělému závěru zvítězila na Las Vegas Collegiate Showdown, když se o první místo podělila s Elinou Saksovou. Obě skončily na skóre -4 a vyhrály o šest ran.

 • David Siwy
  5

  Zprávy

  MatFyz nebo LYNN. Siwy ukočíroval srdce a řeší, co dál

  29. května 2019 – haf

  Patří k talentům českého golfu, ale není tolik na očích. Do Spojených států totiž David Siwy zamířil už mnohem dříve, než za golfem na vysokou. Momentálně na Floridě dokončuje střední školu a řeší, kudy dál. Jestli pokračovat za mořem, nebo se vrátit do Česka.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení