Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  11

  Bleskovky

  Woods zahrál 10 na tříparu, pak zářil. Vyhraje příští rok?

  16. listopadu 2020 – haf

  Zdálo se, že Tiger Woods už nebude nedělním highlightem letošního Masters. Po povedeném prvním kole přišla dvě průměrná a start do toho finálového podprůměrný. Pak ale zahřmělo na tříparové 12, kde Tiger zahrál 10 ran. Na zbylých šesti jamách se pak loučil pěti birdie.

 • Tiger Woods
  12

  Zprávy

  Woods prožil nejlepší start do Masters v životě, málem dal eso

  13. listopadu 2020 – haf

  Masters je letos v mnoha věcech jiné. Hraje se v listopadu, bez diváků, startuje se ze dvou odpališť... Jedna věc je ale i v roce 2020 taková, na jakou jsme zvyklí. Tiger Woods je ve hře - po prvním, nedohraném kole je se skóre 68 ran (-4) na děleném čtvrtém místě.

 • Tiger Woods
  13

  Bleskovky

  Woods nemění tradici, týden před Masters hrát nebude

  29. října 2020 – haf

  Dalším soutěžním startem Tigera Woodse bude ten na Masters. Ve středu padla možnost, že by se vůbec poprvé v kariéře ukázal na Houston Open, a také hrál v týdnu před turnajem v Augustě.

 • Tiger Woods
  14

  Bleskovky

  Fanoušci budou moci na Houston Open. Uvidí také Woodse?

  27. října 2020 – haf

  V tomto týdnu na Bermuda Championship budou mít možnost vyrazit na PGA Tour první fanoušci od březnového přerušení série kvůli pandemii koronaviru COVID-19. Na některé se přitom dostane také v příštím týdnu v Houstonu a ti dokonce možná uvidí Tigera Woodse.

 • Tiger Woods
  15

  Zprávy

  Spilková i Woods se trápili, jsou (před)poslední

  23. října 2020 – haf

  Pokud patříte mezi ty golfové fanoušky, kteří drží palce Kláře Spilkové a Tigeru Woodsovi, tak jste si čtvrteční pozdní večer a noc příliš neužili. Woods vstoupil do turnaj ZOZO Championship jako obhájce kolem za 76 ran (+4) a je předposlední, Spilková je pak po výsledku 80 ran (+8) na Drive On Championship dokonce na posledním místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení