Články na téma: Tiger Woods

 • Justin a Mike Thomasovi
  6

  Zprávy

  Souboj otců a synů ovládli Thomasovi, Tiger a Charlie sedmí

  21. prosince 2020 – haf

  Hned svou první účast na tradičním předvánočním golfovém klání otců a synů, nově pod názvem PNC Championship, přetavili Justin Thomas se svým otcem Mikem ve vítězství. Ve dvou kolech se dostali na skóre -25, Tiger Woods se synem Charliem skončili sedmí (-20).

 • Tiger a Charlie Woods
  7

  Bleskovky

  VIDEO: Švih Charlieho Woodse v porovnání s Tigerem

  18. prosince 2020 – haf

  Premiéra Charlieho Woodse na PGA Tour, i když v rámci neoficiálního turnaje, se blíží! Už v sobotu vyrazí do boje po boku svého otce Tigera v rámci PNC Championship, akce dříve známé jako Father-Son Challenge. A je jasné, že právě oni dva poutají hlavní pozornost.

 • Tiger Woods
  8

  Zprávy

  Kdo bude o víkendu nosit hole Charliemu Woodsovi?

  17. prosince 2020 – haf

  Už tento víkend budeme moci poprvé živě sledovat v televizi Woodse. Samozřejmě že ne Tigera, ale jeho 11letého syna Charlieho, který si společně se svým tátou zahraje PNC Championship. Ten bude v sobotu a v neděli vysílat v přímém přenosu stanice Golf Channel.

 • Tiger Woods
  9

  Bleskovky

  Tiger Woods o svém synovi: Je trochu drzý, stejně jako já

  10. prosince 2020 – haf

  Už v příštím týdnu dostanou golfoví fanoušci po celém světě předčasný vánoční dárek. Tiger Woods totiž vyrazí do boje na PNC Championship po boku se svým 11letým synem Charliem, o kterém se nyní trochu rozpovídal pro zámořský magazín Golf Digest.

 • Charlie Woods
  10

  Bleskovky

  Woods si zahraje na PGA Tour turnaj dvojic se svým synem

  20. listopadu 2020 – haf

  Tiger Woods obvykle zakončoval soutěžní rok účastí na vlastním turnaji Hero World Challenge, který však musel být letos kvůli pandemii koronaviru COVID-19 zrušen. A tak se rozhodl rozloučit se s fanoušky jinou akcí - společně se svým synem Charliem se v týdnu před Vánoci zúčastní PNC Championship.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení