Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  681

  Zprávy

  Woods o svém návratu: Ještě to bude chvilku trvat, snad ne moc dlouho

  23. června 2016 – GolfExtra.cz

  Po dlouhé době se Tiger Woods v tomto týdnu ukázal svým fanouškům, příliš je ale nepotěšil. Před turnajem Quicken Loans National, který podporuje jeho nadaci, přiznal, že na návrat na golfová hřiště to ještě v nejbližších týdnech nevypadá.

 • Tiger Woods
  682

  Bleskovky

  Tiger Woods tvrdě dře. O USGA má jasno: Bylo to odporné

  22. června 2016 – GolfExtra.cz

  Ani Tiger Woods není výjimkou. Bývalý dlouholetý golfový král musel kvůli pokračující rekonvalescenci po operaci zad sledovat letošní US Open pouze v televizi, přesto si velmi rychle udělal názor na celou událost ohledně trestu pro Dustina Johnsona. A servítky si nebere.

 • Tiger Woods
  683

  Bleskovky

  Woods vypadl z desítky nejbohatších sportovců, vládne Mickelson

  10. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Na konci července to budou už tři roky od chvíle, kdy se naposledy radoval z turnajového vítězství. Přesto Phil Mickelson zůstává nejlépe placeným golfistou planety. Z desítky nejodměňovanějších sportovců světa podle časopisu Forbes naopak poprvé po dvaceti letech vypadl Tiger Woods.

 • Tiger Woods
  684

  Bleskovky

  Návrat Woodse se odkládá, US Open i Congressional si nezahraje

  8. června 2016 – GolfExtra.cz

  Když se Tiger Woods koncem dubna registroval na letošní US Open, jeho fanoušci už pomalu začínali slavit. Nyní ale musí nechat šampaňské u ledu. Woods v úterý oznámil, že si letos nezahraje ani na druhém majoru sezony, ani o týden později v Congressionalu.

 • Tiger Woods
  685

  Bleskovky

  Tiger Woods píše knihu! Bude o jeho vítězství na Masters 1997

  7. června 2016 – GolfExtra.cz

  Nejedná se sice o oznámení, na které golfový svět čeká, ale i tak Tiger Woods v pondělí na svém webu potěšil. Oznámil totiž, že právě píše svou novou knihu, která bude především o jeho vítězství na Masters v roce 1997. Příběhů však nabídne mnohem více.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení