Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Woods nehraje. Přesto stále vydělává desítky milionů dolarů

  19. ledna 2022 – ak

  Golfové hole v loňském roce příliš často v rukách neměl. Tedy spíš skoro vůbec. Přesto se Tiger Woods stále řadí mezi nejlépe vydělávající sportovce světa. Výdělky vítěze patnácti majorů v roce 2021 se pohybovaly v řádech desítek milionů dolarů.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Woodsův návrat? V příštích 12 měsících to prý nebude

  9. ledna 2022 – ak

  Start a především hra Tigera Woodse na prosincovém turnaji PNC Championship po boku svého syna Charlieho přiživily nejen spekulace, ale i naději, že se vítěz patnácti majorů v dohledné době vrátí na golfovou scénu. Nejspíš to ale hned tak brzy nebude.

 • Ilustrační foto - golfová hůl
  3

  Bleskovky

  VIDEO: McIlroy testuje nový super driver. Nadchnul i Woodse

  6. ledna 2022 – pv

  Začátek roku je pro výrobce golfového vybavení tradičně časem představování novinek a nejinak le tomu i letos. Přední firmy na trhu přicházejí také s novými drivery a internet a sociálné sítě jsou plné testů a recenzí. Novými kousky v bagu se chlubí také světové hvězdy.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Tréninkový plán Tigera Woodse? Dřina a tvrdá práce

  5. ledna 2022 – ak

  Jak vypadá denní tréninkový plány Tigera Woodse? Stručně řečeno, docela slušná dřina. Každodenní tréninkový rozvrh vítěze patnácti majorů je hodně náročný a potvrzuje, jak tvrdě pracuje. A také je důkazem toho, proč byl v minulosti na golfové scéně tak dominantní.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Woods oslavil 46. narozeniny. Jeho statistiky jsou výjimečné

  3. ledna 2022 – ak

  Před několika týdny to přiznal Tiger Woods sám. Roky nezastavíš. Předposlední den starého roku oslavil 46. narozeniny. To, jak bude vypadat Woodsův nový golfový rok 2022, nejspíš momentálně neví ani on sám, ale dobře známé je to, co dokázal v letech minulých.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení