Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Woods je miliardářem. Nepotřeboval ani injekci LIV Golf

  14. června 2022 – ak

  Už je to oficiální. Tiger Woods se zařadil mezi sportovní miliardáře. A není jich zatím mnoho. Vítěz patnácti majorů je teprve třetím sportovcem, jehož příjmy přesáhly miliardu dolarů. Před ním tuto hranici pokořili basketbalisté Michael Jordan a LeBron James.

 • Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Woods učinil těžké rozhodnutí. Odhlásil se z US Open.

  8. června 2022 – pv

  Tělo řeklo ne. Tiger Woods stál před těžkou volbou. Aby se mohl co nejlépe připravit na letošní jubilejní 150. The Open v St. Andrews, rozhodl se obětovat nadcházející US Open v Brookline. Třetí major letošního roku se tak na rozdíl od předchozích dvou bude muset obejít bez něj.

 • Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Woods řeší dilema: Obětuje US Open kvůli St. Andrews?

  7. června 2022 – ak

  "Když budu mít pocit, že ještě můžu vyhrát, budu hrát. Ale když budu mít pocit, že nemůžu, tak mě tady neuvidíte," hlásil Tiger Woods pár dní před letošním Masters. Totéž platilo pro druhý major roku, který nakonec nedohrál. A to samé platí i pro další dva. Jen je s otazníkem, zda odehraje oba, nebo jen jeden z nich.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Woods na hřišti trpěl. Po kole za 79 ran z majoru odstoupil

  22. května 2022 – haf

  Tiger Woods se třetím kolem na letošním PGA Championship protrápil. A to jak herně, tak fyzicky. Hned po dohrání přitom připustil, že do finálové rundy ani nenastoupí, což o pár hodin později oznámil. Nedělní vyvrcholení druhého majoru sezony tak už bude bez něho.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Woods se na PGA Championship zachránil a dal cut, další velká jména končí

  21. května 2022 – haf

  Nevypadalo to s ním dobře. Tiger Woods byl po prvním kola za +4 v těžké pozici. Když navíc v tom druhém zahrál v úvodu druhé devítky dabláče, byl mimo pozice zajišťující postup do víkendu. Woods ale finiš zvládl a finálová kola si v Southern Hills zahraje. Ve vedení je v polovině druhého letošního majoru Will Zalatoris.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení