Články na téma: Tiger Woods

 • Harbor-UCLA Medical Center
  1

  Bleskovky

  Woods byl v bezvědomí. Sám neví, co se před bouračkou stalo

  6. března 2021 – haf

  V pátek vyšly najevo další detaily ohledně vážné autonehody Tigera Woodse, ze které golfová legenda vyvázla jako zázrakem "pouze" s výrazně pochroumanou pravou nohou. Woods pokračuje po operaci v rekonvalescenci, kdy a zda vůbec se vrátí ke golfu je nyní ve hvězdách.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Tiger Woods musel překonávat své vnitřní démony, aby mohl hrát

  3. března 2021 – ak

  Přestože právě v těchto dnech se Tiger Woods zotavuje z následků těžké autohavárie a není vůbec jasné, zda se ještě někdy vrátí ke golfu, odvysílá v neděli stanice ESPN nový dokument ze série GOATs, v němž vítěz patnácti majorů odhalil i svůj boj s vlastními vnitřními démony.

 • Jason Day
  3

  Bleskovky

  Tiger Woods promluvil. Dojalo ho, že viděl tolik červené a černé

  2. března 2021 – haf

  Tiger Woods se zotavuje z vážné dopravní nehody, která se mu stala před týdnem v Kalifornii. Náladu v těžkém období mu ale v neděli zvedli hráči na PGA Tour, když řada z nich vyrazila do finálového kola turnaje WGC-Workday Championship v jeho typické červené a černé.

 • Patrick Reed
  4

  Bleskovky

  Hráči plánují v neděli ukázat podporu Tigeru Woodsovi. Jak?

  28. února 2021 – haf

  Tiger Woods bude v neděli na WGC-Workday Championship přítomen. Alespoň obrazně. Někteří hráči totiž plánují ukázat podporu golfové legendě po její vážné autonehodě tím, že si obléknou Tigerovu typickou nedělní červeno-černou kombinaci.

 • Rory McIlroy a Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  McIlroy o Tigerovi: Není to Superman, ale lidská bytost

  25. února 2021 – ak

  Rory McIlroy a Tiger Woods jsou nejen dva velcí soupeři, ale také je pojí přátelství a vzájemný respekt. Jejich vztah by se dal označit jako přátelská rivalita. Severoirský golfista nijak neskrýval, jak moc ho Wodsova těžká havárie a vážné zranění zasáhly.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení