Články na téma: Thomas Pieters

 • Thomas Pieters
  1

  Bleskovky

  Vítěz Czech Masters Pieters je otcem, jaké dali dceři jméno?

  10. srpna 2020 – haf

  European Tour už sice zažila restart před pár týdny turnaji v Rakousku a nyní pokračuje ve Velké Británii, dvojnásobný šampion D+D REAL Czech Masters Thomas Pieters ale nezasáhl ještě ani do jednoho turnaj. Důvod? Koncem července se stal otcem!

 • Thomas Pieters
  2

  Bleskovky

  Šampion Czech Masters se vtipně obul do pomalých hráčů

  4. ledna 2020 – pv

  Dvojnásobný vítěz D+D REAL Czech Masters Thomas Pieters naznačil, že téma pomalé hry bude v golfu vyvolávat vášně i v roce 2020. Ve svém posledním tweetu v loňském roce, jen tři hodiny před půlnocí, popřál belgický vítěz z Albatrossu z let 2015 a 2019 svým pomalým spoluhráčům "vše nejlepší" dost originálním způsobem.

 • Thomas Pieters
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Už i Pieters měl 500 pokusů na hole-in-one. Dal ho?

  6. listopadu 2019 – haf

  Možná nejpopulárnější série videí, kterou využívá European Tour ke své propagaci, je výzva trefit alespoň jedno hole-in-one na pět set pokusů. Jako poslední se do této bláznivé challenge pustil Thomas Pieters a opět si trochu zavzpomínal na staré časy.

 • Phil Mickelson
  4

  Zprávy

  Hvězdy v akci. V Napě startují sezónu Mickelson, Thomas i Scott

  25. září 2019 – pv

  Nová sezóna PGA Tour je již v plném proudu a v jejím třetím turnaji do ní naskočí také některé velké hvězdy. Na Safeway Open v kalifornské Napě se poprvé v ročníku 2019/2020 představí i Phil Mickelson nebo Justin Thomas, z Evropy dorazil také Francesco Molinari.

 • Thomas Pieters
  5

  Bleskovky

  Vítěz Czech Masters Pieters ovládl Porsche Urban Challenge

  4. září 2019 – pv

  Spektakulární městskou golfovou show si v úterý večer užívali fanoušci v Mnichově. Akce s názvem Porsche Urban Golf Challenge byla předzvěstí nadcházejícího turnaje European Tour a hostila jeho největší hvězdy. Nad všemi zazářil od letoška už dvojnásobný šampion Czech Masters Thomas Pieters.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení