Články na téma: Tereza Melecká

 • Tereza Melecká
  1

  Zprávy

  Historická tečka Melecké mezi amatérkami. Vyhrála v USA šestý turnaj

  5. listopadu 2021 – haf

  Ještě nikdy se žádnému českému hráči v jeho amatérské univerzitní kariéře nedařilo tak, jako Tereze Melecké. Talentovaná Češka se v tomto týdnu rozloučila se svou zámořskou a vlastně i amatérskou kariérou ve velkém stylu - svým už šestým vítězstvím v USA.

 • Tereza Melecká
  2

  Zprávy

  Výhra mě žene dál, říká Melecká a plánuje odchod k profesionálkám

  14. října 2021 – pv

  Česká amatérka Tereza Melecká o víkendu již popáté zvítězila během své univerzitní kariéry v USA. V podzimní sezóně to bylo její první vítězství, když ji triumf unikl o jedinou ránu už na minulém turnaji. S klidem tak může dokončit svá studia a vydat se na dráhu profesionálky, jak má v plánu.

 • Hřiště LSU
  3

  Zprávy

  Slzy a zmar. Zničili jste nám kariéry, volaly hráčky univerzit. Zuří i Češky

  13. května 2021 – pv

  Jedno ze čtyř regionálních finále ženské NCAA Division I v Baton Rouge v Louisianě bylo ve středu kontroverzně zrušeno, aniž by padla jediná rána. O postup do národního finále měly bojovat i tři Češky. Dvěma z nich, Tereze Melecké a Kristýně Frýdlové, tak jako mnoha dalším hráčkám náhle skončila univerzitní sezóna.

 • Tereza Melecká
  4

  Bleskovky

  Melecká je podle nového žebříčku nejlepší českou amatérkou

  28. ledna 2020 – GolfExtra.cz

  V novém roce začal platit od základu změněný způsob získávání bodů do Světového amatérského žebříčku (WAGR). Jeho pořadím to značně zamíchalo, což se výrazně dotklo i pořadí mezi českými amatérkami a posunu u nejlepšího českého amatéra.

 • Tereza Melecká
  5

  Bleskovky

  Melecká slaví druhý univerzitní titul, díky skvělému finiši

  30. října 2019 – haf

  Jedna z nejlepších českých amatérských golfistek si připsala svůj druhý univerzitní titul. Díky skvělému závěru zvítězila na Las Vegas Collegiate Showdown, když se o první místo podělila s Elinou Saksovou. Obě skončily na skóre -4 a vyhrály o šest ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení