Články na téma: Tereza Melecká

 • Filip Mruzek
  1

  Bleskovky

  Ve Španělsku prošel cutem jen Mrůzek, ve Francii Melecká

  20. května 2022 – pv

  V pátek na Challenge Tour ve španělském Cádizu to bylo spíš na pouštění draků, než na hru zvanou golf. Vítr dosahoval rychlosti kolem 35 kilometrů za hodinu a tak nebylo divu, že jen šest hráčů dokázalo zahrál kolo pod par a další dva v paru. I s kolem za 78 ran a s celkovým skóre +6 tak dokázal projít cutem Filip Mrůzek, a to dokonce s náskokem jedné rány. Další tři Češi již dohráli.

 • Filip Mrůzek
  2

  Bleskovky

  Z Čechů začali na evropské scéně nejlépe Mrůzek a Melecká

  19. května 2022 – pv

  Ve čtvrtek začaly na evropské úrovní dva turnaje s bohatou českou účastí. Ze čtyř Čechů na Challenge Tour vstoupil do Challenge de Espana nejlépe Filip Mrůzek kolem v paru (72), čímž se zařadil na dělené 30. místo. Kolo také v paru (71) znamená dělené 16. místo pro Terezu Meleckou na elitní Ladies European Tour ve Francii.

 • Tereza Melecká
  3

  Zprávy

  Melecká propadla ve finiši. V Thajsku cutem neprošla

  13. května 2022 – ak

  Jediná česká hráčka ve startovním poli turnaje Ladies European Tour v Thajsku neprošla cutem. Tereza Melecká sice druhé kolo turnaje Aramco Team Series rozehrála nadějně, dlouho držela "postupovou" příčku, ale nezvládla závěr kola a cutem neprošla.

 • Tereza Melecká
  4

  Zprávy

  Lieser začal kolem pod par. Meleckou trápil jet lag

  12. května 2022 – pv

  S jednou ranou náskoku na hranici cutu půjde Ondřej Lieser do druhého kola turnaje Soudal Open na DP World Tour v Belgii. Ve čtvrtek zahrál na úvod klidné kolo se dvěma birdie a jedním bogey a po úvodním dni je na děleném 45. místě se skóre -1. První kolo na Ladies European Tour v Thajsku má za sebou i Tereza Melecká.

 • Ondřej Lieser
  5

  Zprávy

  Lieser se v Belgii po zranění vrací na DP World Tour

  11. května 2022 – pv

  Na svůj pátý turnaj v této sezóně DP World Tour se chystá v Belgii Ondřej Lieser. 30letý český profesionál se na elitní evropské sérii představí poprvé od dubnového turnaje ve Španělsku, kde se v tréninku nešťastně zranil a neprošel cutem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení