Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  1

  Bleskovky

  Matuš zahrál na první jamce 11 ran, pak mocně dotahoval

  15. června 2021 – pv

  Na stejném místě jako v neděli skončil, už v úterý začal další turnaj série Challenge Tour opět se stejnou českou trojicí na startu. Pod par se v 1. kole Challenge de Espana v Cádizu dostal pouze Aleš Kořínek (71, -1), Gordanu Briximu se nepovedl závěr kola a Stanislav Matuš zahrál už na své první jamce hrozivých 11 ran.

 • Stanislav Matuš
  2

  Bleskovky

  Finále se nepovedlo. Matuš se v Cádizu hluboko propadl

  13. června 2021 – pv

  O 41 míst leaderboardem se propadl Stanislav Matuš na Challenge de Cadiz po finálovém kole za 80 ran (+8). S konečným skóre +4 obsadil na turnaji Challenge Tour dělené 69. místo.

 • European Tour
  3

  Zprávy

  European Tour opět zrušila Q-School, mnozí profíci se bouří

  13. června 2021 – pv

  European Tour potvrdila, že druhý rok po sobě zrušila svou Q-School. V důsledku pokračující pandemie COVID-19 se údajně také rozhodla zmrazit statusy hráčů pro sezónu 2021 a zrušení každoroční kvalifikační školy je důsledkem. Mnoho hráčů se proti tomu bouří.

 • Stanislav Matuš
  4

  Bleskovky

  Matuš prošel v Cádizu cutem, pak přidal další skvělé kolo

  12. června 2021 – pv

  Stanislav Matuš nejprve v pátek těsně prošel cutem na svém dalším turnaji Challenge Tour. Ve Španělsku na Challenge de Cadiz zahrál ve 2. kole 71 ran a se skóre -1 se mohl těšit na víkend. V sobotu pak ještě další dvě rány ubral a vytvořil si dobrou pozici pro neděli.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Náklady jsou enormní, vše je zdublované. Není to zdravé, říká Matuš

  2. června 2021 – Honza Fait

  ​Zatímco většina ostatních českých golfových profesionálů nemá v úvodu sezony moc kde hrát, nebo nehraje, on si nemůže stěžovat. Stanislav Matuš už si letos zahrál na European Tour a v tomto týdnu ho čeká čtvrtý turnaj na Challenge Tour. Celkově z toho ale příliš velkou radost nemá, a to hlavně kvůli enormním finančním nákladům.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení