Články na téma: Stanislav Matuš

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  Další zápis do historie! Lieser na Challenge Tour dělený čtvrtý

  4. října 2020 – haf

  Ondřej Lieser prožívá i přes pandemii koronaviru doslova snovou sezonu. Poté, co dvakrát překonal historické české maximum na European Tour, se mu nyní něco podobného podařilo na Challenge Tour. Na turnaji v Itálii totiž obsadil dělenou čtvrtou příčku.

 • Stanislav Matuš
  2

  Bleskovky

  Matuš se dotáhl na Liesera, v Itálii dělí osmé místo

  3. října 2020 – haf

  Před finálovým kolem turnaje Italian Challenge Open Eneos Motor Oil jsou čeští golfisté Ondřej Lieser a Stanislav Matuš shodně na děleném osmém místě. V sobotu se dařilo více Matušovi, který se díky skvělému kolu na svého krajana dotáhl. Hrát se budou jen tři kola.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Skvělý Lieser dělí na akci Challenge Tour v Itálii druhé místo

  1. října 2020 – haf

  Ondřej Lieser opět potvrzuje, že má letos formu jako hrom. Na turnaji Italian Challenge Open Eneos Motor Oil je po prvním kole na fantastickém děleném druhém místě, když se dostal sedm ran pod par hřiště. Slušně začal také Stanislav Matuš, který zahrál za mínus tři.

 • Štěpán Daněk
  4

  Bleskovky

  Daněk se blýskl na PGT, Matuš začal v Irsku slušně

  3. září 2020 – haf

  Celkem pět českých golfistů prošlo cutem na dalším turnaji Pro Golf Tour v Rakousku, ve čtvrtek se přitom řada z nich uvedla povedenými výsledky. Na Challenge Tour pak rozehrál slušně turnaj v Severním Irsku Stanislav Matuš, v pátek ho čeká boj o cut.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Do domácího turnaje PGT vstoupili nejlépe Matuš s Barešem

  28. srpna 2020 – haf

  Původně se měly letos konat v Česku dva turnaje Pro Golf Tour. Ten první na liberecké Ypsilonce však zrušila pandemie koronaviru COVID-19, a tak zůstalo pouze u ALTEPRO Trophy by EXTEC 2020, která se hraje v tomto týdnu na hřištích v Sokolově a Kynžvartu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení