Články na téma: Šimon Zach

 • Šimon Zach
  1

  Zprávy

  Šimon Zach má za cíl Challenge Tour, těší se na Czech Masters

  20. června 2022 – Honza Fait

  V minulém týdnu měl Šimon Zach skvěle rozehraný turnaj Challenge Tour na Kaskádě, nakonec se ale musel spokojit s umístěním ve čtvrté desítce. A spokojený po jeho dohrání skutečně byl. Pro českého profíka se jednalo po delší době úspěšný turnaj na evropské scéně a věří, že ho nakopne v dalším proběhu sezony.

 • Šimon Zach
  2

  Zprávy

  Na Kaskádě dali na Challenge Tour cut tři Češi

  17. června 2022 – haf

  Hned tři čeští golfisté si zahrají o víkendu na Kaskáda Golf Challenge. Nejlépe je na tom s celkovým skóre -5 Šimon Zach, kterého dělí dvě rány od elitní desítky. Cutem prošli také Gordan Brixi a domácí amatér Filip Jakubčík. Ve vedení je Dán Martin Simonsen (-13).

 • Šimon Zach
  3

  Zprávy

  Léčba Brnem. Po dlouhé době se na hřišti cítím skvěle, říká Zach

  17. června 2022 – Honza Fait

  Šimon Zach neprožíval sezonu podle představ. Pak ale v červnu vyrazil do Brna a zase ho to na hřišti baví. V tomto týdnu to potvrzuje na Kaskádě, kde si připsal svůj čtvrtý cut na Challenge Tour a před víkendem dokonce atakuje elitní desítku.

 • Filip Mruzek
  4

  Bleskovky

  Ve Španělsku prošel cutem jen Mrůzek, ve Francii Melecká

  20. května 2022 – pv

  V pátek na Challenge Tour ve španělském Cádizu to bylo spíš na pouštění draků, než na hru zvanou golf. Vítr dosahoval rychlosti kolem 35 kilometrů za hodinu a tak nebylo divu, že jen šest hráčů dokázalo zahrál kolo pod par a další dva v paru. I s kolem za 78 ran a s celkovým skóre +6 tak dokázal projít cutem Filip Mrůzek, a to dokonce s náskokem jedné rány. Další tři Češi již dohráli.

 • Filip Mrůzek
  5

  Bleskovky

  Z Čechů začali na evropské scéně nejlépe Mrůzek a Melecká

  19. května 2022 – pv

  Ve čtvrtek začaly na evropské úrovní dva turnaje s bohatou českou účastí. Ze čtyř Čechů na Challenge Tour vstoupil do Challenge de Espana nejlépe Filip Mrůzek kolem v paru (72), čímž se zařadil na dělené 30. místo. Kolo také v paru (71) znamená dělené 16. místo pro Terezu Meleckou na elitní Ladies European Tour ve Francii.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení