Články na téma: Ryder Cup

 • Tiger Woods a Steve Stricker
  26

  Zprávy

  Woods pomohl týmu USA v Ryder Cupu na dálku. Jak? Z gauče

  26. září 2021 – ak

  Tiger Woods letos ve Whistling Straits chybí. Stále se dává dohromady po únorové těžké autohavárii, nicméně několik hráčů amerického týmu přiznalo, že jim vítěz patnácti majorů a dlouholetá světová jednička pomohl nejen ke skvělému vstupu do bitvy o Ryder Cup.

 • Harris English a jeho caddie Eric Larson
  27

  Zprávy

  Caddie byl dealerem drog. Za mřížemi potkal i Vlka z Wall Streetu

  26. září 2021 – ak

  Harris English je jedním ze šesti nováčků v rydercupovém týmu USA, ale o větší pozornost si řekl jeho caddie Eric Larson. Proč? Kvůli své minulosti. Larson je totiž usvědčený dealer kokainu a odseděl si deset let ve vězení. I ve společnosti proslulého Vlka z Wall Streetu.

 • Bryson DeChambeau a Viktor Hovland
  28

  Zprávy

  Garcia láme rekordy, ale Ryder Cup mají na dosah Američané

  26. září 2021 – ak

  Golfisté USA vedou po dvou dnech nad týmem Evropy ve 43. Ryder Cupu 11:5 a je to největší náskok Američanů před nedělními singly od roku 1975. Nic na jasném vedení domácího týmu nezměnily ani sobotní fourbally, v nichž se oba týmy rozešly smírně 2:2. Nedělní singly můžete sledovat od 18:00 na TV Golf Channel.

 • Jordan Spieth
  29

  Zprávy

  Mizerie Evropanů v Ryder Cupu trvá. Američané jasně vedou

  25. září 2021 – ak

  Kapitán týmu Evropy Padraig Harrington po páteční mizérii burcoval svůj tým, s tím, že Evropané potřebují v sobotu velký den, aby se pokusili o obrat. Nestalo se. Sobotní dopolední foursomy skončily jasnou výhrou USA 3:1, což zámořský celek posunulo už do vedení 9:3.

 • Bryson DeChambeau
  30

  Zprávy

  To byla bomba! DeChambeau suše pokořil obávaný pětipar

  25. září 2021 – ak

  O hřišti ve Whistling Straits se ani v nejmenším nedá říct, že je snadné. Spíš naopak. Pete Dye a jeho manželka Alice jsou ostatně známí tím, že hráčům nic, ale opravdu nic nedají na svých hřištích zadarmo. Jenže to se nesmí objevit bomber jako Bryson DeChambeau.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení