Články na téma: Ryder Cup

 • Rory McIlroy
  21

  Zprávy

  Amerika může dominovat dalších 20 let, bojí se McIlroy

  28. září 2021 – pv

  I přes obrovské zklamání a slzy dokázal Rory McIlroy po skončení letošního Ryder Cupu vidět širší kontext drtivého amerického vítězství. Většina hráčů z vítězné sestavy se podle něj s velkou pravděpodobností představí i v budoucích týmech, což může být pro Evropu velký problém na hodně dlouhou dobu.

 • Lee Westwood
  22

  Zprávy

  Westwood otočil. Nechce být v Římě kapitánem, chce pořád hrát

  28. září 2021 – pv

  Jeden Ryder Cup skončil, a už se spekuluje o tom, kdo bude mít za dva roky v Římě těžký úkol zastavit jako kapitán Evropy novou generaci Američanů, která se ve Whistling Straits tak důrazně chopila opratí a smetla Evropu rekordním rozdílem. Často se zmiňuje Lee Westwood, ale ten by navzdory svému věku stále raději hrál.

 • Rory McIlroy
  23

  Zprávy

  McIlroy v slzách: Jsem zklamaný. Měl jsem týmu přinést víc

  27. září 2021 – ak

  Jestli měl někdo pochyby, zda Rorymu McIlroyovi záleží na Ryder Cupu, musel je po jeho rozhovoru po závěrečném duelu, v němž konečně po třech předchozích prohrách vyhrál a získal bod na konto týmu Evropy, rychle vypustit z hlavy. Vítěz čtyř majorů se jen s přemáháním bránil slzám…

 • Vítězný tým USA
  24

  Zprávy

  Nadšený kapitán Stricker: Tohle je nová éra golfu v USA

  27. září 2021 – ak

  Výjimečný den pro americký golf, jasná dominance zámořských golfistů, drtivá porážka Evropanů, McIlroy a Poulter v slzách, to jsou hlavní témata, která rezonují v ohlasech 43. Ryder Cupu, v němž domácí tým USA uštědřil výběru Evropy bolestný výprask.

 • Scottie Scheffler
  25

  Zprávy

  Zázrak se nekonal. Amerika v Ryder Cupu smetla Evropu

  26. září 2021 – haf

  Tentokrát se evropský rydercupový zázrak na americké půdě nekonal. Poté, co Američané rozdrtili ve Whistling Straits svého soupeře v pátečních i sobotních čtyřhrách, potvrdili svou letošní dominanci také v nedělních singlech. Vítězný půlbod získal Collin Morikawa.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení