Články na téma: Ryder Cup

 • Paul McGinley
  16

  Zprávy

  Jak vrátit Ryder Cup Evropě? McGinley má tříbodový plán

  1. října 2021 – ak

  Drtivá porážka týmu Evropy ve 43. vydání Ryder Cupu nezůstala pochopitelně bez odezvy. Bývalý kapitán evropského rydercupového výběru Paul McGinley přišel s plánem obsahujícím tři základní body, jak vrátit evropský tým za dva roky v Itálii na vítěznou cestu.

 • Americké oslavy zisku Ryder Cupu
  17

  Bleskovky

  Dokonalá sázka na Ryder Cup. Za osm dolarů milionářem

  29. září 2021 – ak

  Golfisté USA si drtivou výhru na Evropany ve 43. Ryder Cupu ve Whistling Straits užívali naplno a plnými doušky, ale pravděpodobně ne tolik, jako nejmenovaný sázkař, který si vsadil na nedělní singly a po jejich dohrání se stal téměř milionářem.

 • Ryder Cup
  18

  Zprávy

  Ryder Cup je lukrativní podnik. Kolik si hráči vydělali?

  29. září 2021 – ak

  43. Ryder Cup je minulostí a už se dohrává jen ve všemožných analýzách, komentářích, či prognózách. Týmu USA přinesl drtivé vítězství, zatímco Evropanům spoustu námětů k přemýšlení, kde se se stala chyba. A co peníze? Kolik si hráči vydělali?

 • Tiger Woods a Lee Westwood
  19

  Zprávy

  Kdo budou příští kapitáni týmů USA a Evropy v Ryder Cupu?

  29. září 2021 – ak

  Lee Westwood versus Tiger Woods v Římě 2023? A Ian Poulter proti Philu Mickelsonovi v Bethpage o dva roky později? Ne, nejde o nějakou golfovou exhibici, ale o jména možných budoucích kapitánů týmů Evropy a USA v Ryder Cupu. Kdo další má reálnou šanci?

 • Brooks Koepka
  20

  Bleskovky

  Vítězství spojuje. Stali se Koepka a DeChambeau dobrými přáteli?

  28. září 2021 – pv

  Pod vlivem velkého vítězství v Ryder Cupu je nejpíš minulostí i dlouho vedená válka mezi Brooksem Koepkou a Brysonem DeChambeauem. Ba co víc, podle zpráv z americké kabiny se z nich stali i dobří přátelé, což si ještě nedávno nikdo neuměl ani představit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení