Články na téma: Ryder Cup

 • Tiger Woods a Davis Love III.
  11

  Zprávy

  Love o Woodsovi: Když mě bude chtít vyhodit, bude kapitán on

  18. listopadu 2021 – pv

  Kapitánem Ameriky pro domácí Presidents Cup 2022 byl vybrán Davis Love III. On sám ale připouští, že pokud bude mít o tuto funkci zájem Tiger Woods, prostě ji dostane. Nebo jakoukoliv jinou pozici u týmu, kterou si jen zamane. Tedy kromě hráče.

 • Dustin Johnson
  12

  Zprávy

  DJ má jasno. Chce být kapitánem týmu USA v Ryder Cupu

  18. října 2021 – ak

  Na golfový důchod ani v nejmenším nepomýšlí. Ostatně před několika týdny se stal teprve druhým Američanem v historii Ryder Cupu, který získal všech pět bodů z možných pěti. Nicméně 37letý Dustin Johnson přiznal, že kapitánem týmu USA chce být. Jednou...

 • Justin Thomas
  13

  Bleskovky

  Thomas prozradil, co udělal s oblečením z Ryder Cupu

  13. října 2021 – haf

  Justin Thomas podle všeho netrpí příliš velkým sentimentem k věcem. Alespoň co se týče oblečení z týmových soutěží, ve kterých se začíná Americe zase dařit. Dokládá to skutečnost, jak naložil s tím, co od amerického týmu vyfasoval letos ve Whistling Straits.

 • Phil Mickelson
  14

  Zprávy

  Jak si Mickelson užíval letošní Ryder Cup? A od koho se učil?

  8. října 2021 – haf

  Rekordní dvanáctou účast na Ryder Cupu sice letos Phil Mickelson nepřidal, přesto si jednoznačný americký triumf užíval ve Whistling Straits z první řady. Coby asistent kapitána Steva Strickera poznal prestižní souboj s Evropou zase z jiné perspektivy.

 • Shane Lowry a Patrick Cantlay
  15

  Zprávy

  Dozvuky Ryder Cupu: Čím Cantlay naštval irskou hvězdu?

  3. října 2021 – pv

  Letošní Ryder Cup už je týden minulostí, ale v některých hráčích Evropy ještě několik dní po jeho skončení doznívalo velké zklamání. A to nejen z historické porážky 19-9, ale i z chování soupeřů. Konkrétně Shane Lowry si postěžoval na Patricka Cantlaye a jeho počínání během nedělních singlů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení