Články na téma: Ryder Cup

 • Henrik Stenson
  6

  Zprávy

  Stenson řeší dilema: Kapitán Ryder Cupu, nebo Saúdové?

  19. ledna 2022 – ak

  Henrik Stenson se řadí mezi nejvážnější kandidáty na kapitána evropského týmu Ryder Cupu pro utkání v roce 2023 v Itálii. Má to ale háček. Nebo spíš podmínku. Na kapitánství může zapomenout, pokud se připojí k proklamované saúdsko-arabské golfové lize.

 • Nicolas Colsaerts
  7

  Bleskovky

  Evropská hvězda Ryder Cupu trpí vzácným onemocněním

  11. ledna 2022 – pv

  Někdejší hvězda Ryder Cupu Nicolas Colsaerts oznámil, že má vzácné onemocnění ledvin. 39letý Belgičan byl hospitalizován poté, co navštívil lékaře, když mu otekly kotníky. Lékaři mu objevili tekutinu na plicích a diagnostikovali primární membránovou nefropatii.

 • Steve Stricker
  8

  Zprávy

  Nadšení po triumfu v Ryder Cupu vystřídal boj o život

  7. ledna 2022 – ak

  Když PGA Tour vydala na konci listopadu zprávu o tom, že se Steve Stricker odhlásil z turnaje QBE Shootout ze zdravotních důvodů, vůbec nic nenasvědčovalo tomu, o jak vážné problémy jde. Poslední kapitán rydercupového týmu USA ale doslova bojoval o svůj život.

 • Graeme McDowell
  9

  Zprávy

  Další kandidát na kapitána týmu Evropy v Ryder Cupu řekl ne

  11. prosince 2021 – ak

  Skoro to vypadá, že se do kapitánování evropského týmu v Ryder Cupu po letošním výprasku v USA nikomu moc nechce. Poté, co Lee Westwood a Justin Rose už s předstihem oznámili, že dávají přednost hráčské kariéře, v podobném duchu odmítl i Graeme McDowell.

 • Lee Westwood
  10

  Bleskovky

  Westwood má jasno a řekl kategorické ne. Čemu a proč?

  29. listopadu 2021 – ak

  Byl nejspíš největším favoritem na pozici kapitána evropského týmu Ryder Cupu pro duel proti USA v roce 2023 v Itálii, ale nakonec řekl jasné ne. Lee Westwood se sám vyloučil z okruhu adeptů s tím, že se chce dál soustředit na svou hráčskou kariéru.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení