Články na téma: Ryder Cup

 • Henrik Stenson
  1

  Bleskovky

  Evropa má konečně kapitána Ryder Cupu. Stal se jím Stenson

  15. března 2022 – pv

  Kapitánem Evropy v Ryder Cupu příští rok v italském hlavním městě Římě bude Henrik Stenson. 45letý Švéd se tak posune z role asistenta Padraiga Harringtona, kterou zastával loni při historickém debaklu ve Whistling Straits, aby se pokusil vrátit v Marco Simone Golf & Country Clubu trofej Evropě.

 • Graeme McDowell
  2

  Bleskovky

  G-Mac o kapitánství v Ryder Cupu: Ještě na to nejsem připravený

  5. března 2022 – haf

  Zatímco Američané už svého kapitána pro nejbližší Ryder Cup znají, když si v minulém týdnu zvolili Zacha Johnsona, Evropa na nového lodivoda stále čeká. Nyní je mimo hru podle všeho další jméno, Graeme McDowell totiž prohlásil, že na tuto roli ještě není připravený.

 • Zach Johnson
  3

  Zprávy

  USA zvolily kapitána pro Ryder Cup. Má jím být Johnson

  24. února 2022 – pv

  Zatímco tým Evropy měl znát svého kapitána pro Ryder Cup 2023 už před několika týdny, tým USA má podle zámořských médií jasno. Ukončit 30leté čekání na vítězství v Evropě se pokusí Zach Johnson.

 • Luke Donald
  4

  Zprávy

  Saúdové "promluvili" i do volby kapitána Ryder Cupu

  9. února 2022 – ak

  Kdo bude kapitánem evropského týmu Ryder Cupu pro utkání v roce 2023? Odpověď měla být známa už před několika týdny, ale kdo povede výběr Evropy příští rok v Itálii, stále není zřejmé. I do volby rydercupového kapitána totiž vstoupila "saúdskoarabská hrozba".

 • Luke Donald
  5

  Zprávy

  Kdo bude novým kapitánem Evropy? Rýsuje se nový favorit

  25. ledna 2022 – pv

  Luke Donald se stále více profiluje jako hlavní favorit očekávané volby nového kapitána Evropy pro Ryder Cup 2023 v Římě. Jeho akcie stouply ještě více poté, co ho veřejně podpořil i loňský kapitán z Whistling Straits Padraig Harrington, který bude jedním z volitelů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení