Články na téma: Ryder Cup

 • Luke Donald
  1

  Zprávy

  Kdo bude novým kapitánem Evropy? Rýsuje se nový favorit

  25. ledna 2022 – pv

  Luke Donald se stále více profiluje jako hlavní favorit očekávané volby nového kapitána Evropy pro Ryder Cup 2023 v Římě. Jeho akcie stouply ještě více poté, co ho veřejně podpořil i loňský kapitán z Whistling Straits Padraig Harrington, který bude jedním z volitelů.

 • Henrik Stenson
  2

  Zprávy

  Stenson řeší dilema: Kapitán Ryder Cupu, nebo Saúdové?

  19. ledna 2022 – ak

  Henrik Stenson se řadí mezi nejvážnější kandidáty na kapitána evropského týmu Ryder Cupu pro utkání v roce 2023 v Itálii. Má to ale háček. Nebo spíš podmínku. Na kapitánství může zapomenout, pokud se připojí k proklamované saúdsko-arabské golfové lize.

 • Nicolas Colsaerts
  3

  Bleskovky

  Evropská hvězda Ryder Cupu trpí vzácným onemocněním

  11. ledna 2022 – pv

  Někdejší hvězda Ryder Cupu Nicolas Colsaerts oznámil, že má vzácné onemocnění ledvin. 39letý Belgičan byl hospitalizován poté, co navštívil lékaře, když mu otekly kotníky. Lékaři mu objevili tekutinu na plicích a diagnostikovali primární membránovou nefropatii.

 • Steve Stricker
  4

  Zprávy

  Nadšení po triumfu v Ryder Cupu vystřídal boj o život

  7. ledna 2022 – ak

  Když PGA Tour vydala na konci listopadu zprávu o tom, že se Steve Stricker odhlásil z turnaje QBE Shootout ze zdravotních důvodů, vůbec nic nenasvědčovalo tomu, o jak vážné problémy jde. Poslední kapitán rydercupového týmu USA ale doslova bojoval o svůj život.

 • Graeme McDowell
  5

  Zprávy

  Další kandidát na kapitána týmu Evropy v Ryder Cupu řekl ne

  11. prosince 2021 – ak

  Skoro to vypadá, že se do kapitánování evropského týmu v Ryder Cupu po letošním výprasku v USA nikomu moc nechce. Poté, co Lee Westwood a Justin Rose už s předstihem oznámili, že dávají přednost hráčské kariéře, v podobném duchu odmítl i Graeme McDowell.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení