Články na téma: Ryder Cup

 • Tiger Woods
  1

  Bleskovky

  Kdy bude hrát Woods další turnaj? Máme podrobnosti

  29. května 2020 – Pavel Poulíček

  Po charitativním souboji s Philem Mickelsonem si dává Tiger Woods přestávku. Ale do kdy? Poslední turnaj na PGA Tour odehrál v polovině února v Kalifornii. V posledním kole přinesl 77 ran a na Genesis Invitational skončil 68. Ozvalo se chronické zranění zad, další významné turnaje vynechal včetně The Players. Tigerův turnajový návrat by se nyní měl uskutečnit na jeho oblíbeném hřišti.

 • Rory McIlroy
  2

  Zprávy

  Podle McIlroye letos Ryder Cup nebude. Kedíka má v karanténě

  27. května 2020 – haf

  Rory McIlroy už se pilně chystá na restart PGA Tour, který má nastat už 11. června turnajem v Colonialu. I kvůli tomu v domě pro hosty poskytl karanténu svému kedíkovi, kterého podle vlastních slov letos nejspíše během Ryder Cupu nevyužije. Myslí si totiž, že nebude.

 • Tiger Woods
  3

  Bleskovky

  Woods bude kapitánem v Ryder Cupu, šeptá se mezi hráči

  22. května 2020 – haf

  Aktuálním rydercupovým tématem je sice to, zda se letos vůbec bude ve Whistling Straits hrát, a jestli s diváky nebo bez, mezi americkými hráči ale jede šeptanda s ohledem na další ročník. Pro rok 2022 by se totiž prý mohl stát kapitánem amerického týmu Tiger Woods.

 • Brooks Koepka
  4

  Bleskovky

  Ryder Cup bez fanoušků nemá smysl, myslí si Koepka

  13. května 2020 – haf

  Ve vzduchu se stále vznáší varianta letošního Ryder Cupu bez přítomnosti fanoušků. Podle jednoho z nejlepších amerických golfistů ale podobný krok nemá smysl a sám by podobnou golfovou bitvu mezi USA a Evropou vlastně ani podstoupit nechtěl.

 • Padraig Harrington
  5

  Bleskovky

  Harrington se přeřekl, má nového asistenta pro Ryder Cup

  6. května 2020 – haf

  Pádraig Harrington, kapitán evropského týmu pro letošní Ryder Cup, v úterý nechtěně prozradil svého prvního asistenta pro zářijové golfové klání se Spojenými státy. V rozhovoru se Sky Sports se přeřekl a pak už musel s pravdou ven. A kdo jím je? Luke Donald!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení