Články na téma: Ryder Cup

 • Victor Perez a Sergio Garcia
  1

  Zprávy

  Jaké zrcadlo nastavila světová jamkovka vůči Ryder Cupu?

  30. března 2021 – haf

  Rydercupový rok je vždy o sledování kvalifikačních žebříčků, kdo že by se mohl do evropského nebo amerického týmu dostat. Určitým vodítkem je každoročně také světová jamkovka, která jako jedna z mála odhalí potenciál hráčů v tomto formátu hry. Co ukázala letos?

 • Padraig Harrington
  2

  Zprávy

  Ryder Cup bude velká párty. Jakou hrozbou je Covid-19?

  9. února 2021 – ak

  Bude to vážně velká párty, tvrdí kapitán evropského rydercupového týmu Padraig Harrington o zářijové golfové bitvě proti výběru USA, která se odehraje ve Whistling Straits. Má to pouze jediný háček. Jaký? A co všechno nyní kapitán týmu Evropy poodhalil?

 • Ryder Cup Evropa
  3

  Bleskovky

  Evropští hráči budou o Ryder Cup bojovat až v roce 2021

  9. července 2020 – haf

  Kvalifikace evropského týmu pro nadcházející Ryder Cup, který se ve Whistling Straits uskuteční nově až v příštím roce, šla na několik měsíců k ledu. Znovu se rozběhne až začátkem roku 2021, doposud nasbírané body však hráčům zůstanou.

 • Ryder Cup
  4

  Zprávy

  Rozhodnuto! Ryder Cup letos nebude, je odložen o rok

  8. července 2020 – haf

  Přání většiny hráčů a některých fanoušků se vyplnilo. Letošní Ryder Cup přesunula PGA of America na příští rok. Ve Whistling Straits se tak bude hrát od 24. do 26. září 2021. Přeložen byl i Presidents Cup.

 • Steve Stricker
  5

  Bleskovky

  Stricker si vybere sám pro Ryder Cup polovinu svého týmu

  13. června 2020 – haf

  Pádraig Harrington, kapitán Evropy, před pár týdny vtipkoval, že by si klidně vybral pro letošní Ryder Cup kvůli pandemii koronaviru COVID-19 všechny hráče. Něco takového se určitě nestane, jeho protějšek Steve Stricker už ale větší prostor pro tvorbu amerického týmu dostal. Počet jeho divokých karet se navýšil ze čtyř na šest.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení