Články na téma: Ryder Cup

 • Extraliga družstev
  1

  Zprávy

  Golf je také týmovým sportem, nejen při Ryder cupu

  18. září 2021 – GolfExtra.cz

  Golf není pouze individuálním sportem. Týmové soutěže v tuzemsku i na mezinárodní scéně jsou stále populárnější a stejně tak je oblíbený i systém hry na jamky, který se v takových turnajích využívá především. Nejznámější týmovou soutěží světa je Ryder Cup, který startuje už za týden a u nás ho bude exkluzivně vysílat Golf Channel.

 • Brooks Koepka
  2

  Zprávy

  Koepka je pro Ryder Cup fit, ale může být "osinou v zadku"

  16. září 2021 – ak

  Steve Stricker už nemusí hledat třináctého hráče poté, co Brooks Koepka oznámil, že je zdravotně fit a schopen nastoupit v Ryder Cup. Těžko ale říct, nakolik kapitána týmu USA "nadchlo" Koepkovo přiznání, že mu týmový formát nesedí. Vysloužil si za to i kritiku od bývalé kapitána rydercupového týmu USA Paula Azingera.

 • Henrik Stenson
  3

  Zprávy

  Stenson o Ryder Cup nepřijde. Zažije premiéru v roli asistenta

  16. září 2021 – ak

  Henrik Stenson se stal pátým a posledním asistentem kapitána výběru Evropy Padraiga Harringtona pro nadcházející duel Ryder Cupu. Pětačtyřicetiletý Švéd byl členem rydercupového týmu v minulých letech pětkrát, ale v roli asistenta si odbyde premiéru.

 • Paulina Gratzky a Dustin Johnson
  4

  Bleskovky

  Přijde DJ o svou oporu? Paulina se před Ryder Cupem zranila

  14. září 2021 – pv

  Už dvakrát stála Paulina Gretzky v Ryder Cupu po boku svého snoubence Dustina Johnsona a vždycky na sebe strhávala velkou pozornost. Aby také ne. Její letošní účasti ve Whistling Straits, kde se boj s Evropany rozhoří už příští týden, je ohrožena.

 • Justin Rose
  5

  Zprávy

  Legendy slyšely NE! Vstupenkou do Ryder Cupu byla vyrovnanost

  14. září 2021 – pv

  Justin Rose, Henrik Stenson, Alex Noren, možná i Francesco Molinari, to jsou hráči, které měl kapitán týmu Evropy Pádraig Harrington asi nejvíce na mysli z těch, které nakonec nevybral pro nadcházející Ryder Cup ve Whistling Straits.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení