Články na téma: Ryder Cup

 • Ryder Cup Evropa
  1

  Bleskovky

  Evropští hráči budou o Ryder Cup bojovat až v roce 2021

  9. července 2020 – haf

  Kvalifikace evropského týmu pro nadcházející Ryder Cup, který se ve Whistling Straits uskuteční nově až v příštím roce, šla na několik měsíců k ledu. Znovu se rozběhne až začátkem roku 2021, doposud nasbírané body však hráčům zůstanou.

 • Ryder Cup
  2

  Zprávy

  Rozhodnuto! Ryder Cup letos nebude, je odložen o rok

  8. července 2020 – haf

  Přání většiny hráčů a některých fanoušků se vyplnilo. Letošní Ryder Cup přesunula PGA of America na příští rok. Ve Whistling Straits se tak bude hrát od 24. do 26. září 2021. Přeložen byl i Presidents Cup.

 • Steve Stricker
  3

  Bleskovky

  Stricker si vybere sám pro Ryder Cup polovinu svého týmu

  13. června 2020 – haf

  Pádraig Harrington, kapitán Evropy, před pár týdny vtipkoval, že by si klidně vybral pro letošní Ryder Cup kvůli pandemii koronaviru COVID-19 všechny hráče. Něco takového se určitě nestane, jeho protějšek Steve Stricker už ale větší prostor pro tvorbu amerického týmu dostal. Počet jeho divokých karet se navýšil ze čtyř na šest.

 • Henrik Stenson
  4

  Bleskovky

  Stenson chce Ryder Cup hlavně hrát, klidně bez fanoušků

  5. června 2020 – haf

  Už za necelé čtyři měsíce se má konat letošní Ryder Cup. O tom, zda se skutečně tradiční golfová bitva mezi Evropou a Spojenými státy letos uskuteční, se má rozhodnout v nejbližších týdnech. Henrik Stenson věří, že tomu tak bude. Ať už s fanoušky, nebo bez nich.

 • Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Kdy bude hrát Woods další turnaj? Máme podrobnosti

  29. května 2020 – Pavel Poulíček

  Po charitativním souboji s Philem Mickelsonem si dává Tiger Woods přestávku. Ale do kdy? Poslední turnaj na PGA Tour odehrál v polovině února v Kalifornii. V posledním kole přinesl 77 ran a na Genesis Invitational skončil 68. Ozvalo se chronické zranění zad, další významné turnaje vynechal včetně The Players. Tigerův turnajový návrat by se nyní měl uskutečnit na jeho oblíbeném hřišti.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení