Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  331

  Zprávy

  Hvězdy skončily na Memorialu pod vrcholem, McIlroy už myslí na US Open

  6. června 2016 – GolfExtra.cz

  Přestože ve hře o titul na turnaji Jacka Nicklause v Memorialu byla velká jména, z trofeje pro vítěze se radoval vůbec poprvé v životě na PGA Tour William McGirt. Ten udolal až v play-off Jona Currana (oba -15), který tak na své premiérové vítězství na okruhu čeká dál.

 • Jason Day
  332

  Bleskovky

  Day zvažuje svou účast na OH, McIlroy i DJ už mají jasno a poletí

  5. června 2016 – GolfExtra.cz

  Od začátku byl Jason Day jedním z těch golfistů, kteří návrat golfu na olympijské hry vítají. O to překvapivější bylo jeho prohlášení během Memorialu, že nyní svou účast pod pěti kruhy zvažuje. Důvod je prostý a očekávaný - nebezpečný vir zika.

 • Rory McIlroy
  333

  Zprávy

  Tu zeď přeskočíme! McIlroy a spol. stěhování od Trumpa kvitují

  3. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Po deseti letech opustí úvodní turnaj série World Golf Championship území USA. Snad by se to obešlo bez větších emocí, kdyby ho dosud nehostilo hřiště miliardáře a prezidentského kandidáta Donalda Trumpa. A kdyby se nestěhoval zrovna do Mexika.

 • Jack Nicklaus
  334

  Zprávy

  Nicklaus promluvil o velké trojce. A Tiger? On se vrátí

  1. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Fanoušci na americké PGA Tour se těší na další dramatickou bitvu. Na hřišti Muirfield u legendárního Jacka Nicklause se znovu střetne tzv. velká trojka. Day, Spieth a McIlroy. “Vidím v nich něco ze sebe,” tvrdí o nejlepších golfistech současnosti hostitel.

 • Rory McIlroy
  335

  Zprávy

  Rána pro návrat golfu na OH! McIlroy zvažuje, že kvůli zice nepojede

  24. května 2016 – GolfExtra.cz

  Tohle už začíná být vážné. Po několika omluvenkách, které už od nejlepších světových golfistů přiletěly, je v ohrožení s ohledem na účast na olympijských hrách v Rio de Janeiru první skutečně velké jméno. Po vítězství na Irish Open vyjádřil pochyby nad svou přítomností na OH také třetí hráč světa Rory McIlroy.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení