Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  21

  Zprávy

  Riviera se stala pohřebištěm favoritů. Kdo všechno už skončil?

  20. února 2021 – ak

  Patřili mezi favority, ale místo boje o přední příčky, se loučili už po dvou kolech. Řeč je o trojici golfistů z top 10, kteří na turnaji Genesis Invitational, jehož hostitelem je Tiger Woods, neprošli cutem. Mimo hru zůstali Justin Thomas, Rory McIlroy a Bryson DeChambeau.

 • Patrick Reed
  22

  Zprávy

  Trénink v drsných podmínkách přinesl Reedovi ovoce

  29. ledna 2021 – ak

  Patrick Reed se řadí ke golfistům, kteří nemají daleko ke kontroverzím. Ostatně, v jeho curriculum vitae se dá najít hned několik okamžiků, které ho nestaví právě do pozice Mirka Dušína. V prvním kole turnaje Farmers Insurance Open v Torrey Pines ale ukázal svou lepší tvář.

 • Rory McIlroy
  23

  Zprávy

  Rory McIlroy má problém. S čím bojuje?

  27. ledna 2021 – ak

  Rory McIlroy je skvělý hráč. Vítězný typ. O tom není pochyb. Jenže poslední major vyhrál před šesti lety a z turnajového titulu se naposledy radoval před patnácti měsíci. A nezměnilo se to ani v Abú Zabí, přestože do závěrečného kola vstupoval jako lídr. Na vítěznou trofej ale opět nedosáhl. Proč?

 • Rory McIlroy
  24

  Zprávy

  Rory McIlroy prozradil detaily o Woodsově operaci, co řekl?

  21. ledna 2021 – haf

  Rory McIlroy se stal na pár minut tiskovým mluvčím Tigera Woodse. To když se ho novináři v Abú Zabí před turnajem European Tour zeptali, jestli něco neví o Woodsově páté operaci zad. A on věděl.

 • Tiger Woods
  25

  Bleskovky

  Tiger Woods a Rory McIlroy ukázali drivery pro rok 2021

  6. ledna 2021 – haf

  Jejich premiérový start v roce 2021 se blíží. Nepřijde sice v tomto týdnu na Turnaji šampionů PGA Tour, ale i tak se už fanoušci Tigera Woodse a Roryho McIlroye nemohou dočkat, až své miláčky uvidí po zimní pauze v akci. Ti jim nyní představili své nové drivery.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení