Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  21

  Zprávy

  Nebe a dudy, říká o své hře McIlroy. V Texasu ale vyhořel

  2. dubna 2022 – ak

  Rory McIlroy překopal svou přípravu, aby konečně zkompletoval kariérní grandslam. Vynechal jamkovku v Austinu a místo toho v týdnu před Masters hrál na Valero Texas Open. Generálka ale nedopadla ani trochu dobře. McIlroy neprošel ani cutem. Nebyl ale sám.

 • 17. jamka na TPC Sawgrass
  22

  Zprávy

  Ostrovní strašák. McIlroy radí, jak vyzrát na slavnou sedmnáctku

  10. března 2022 – pv

  Se začátkem The Players se do popředí zájmu stejně jako každá rok dostává ikonická, ale obávaná jamka č. 17 na TPC Sawgrass. Tato tříparovka patří v golfu patří mezi ty vůbec nejznámější, ale kvůli ostrovnímu greenu se spoustou vody kolem ji milují především diváci. Hráči už tolik ne.

 • Rory McIlroy
  23

  Zprávy

  Rozladěný McIlroy. Cítil se jako opilý a odnesla to wedge

  7. března 2022 – ak

  Tak trochu jako v opileckém rauši se cítil Rory McIlroy během finálového kola v Bay Hill. Po prvním kole na turnaji Arnold Palmer Invitational vedl, v polovině druhé rundy byl už na skóre -9, ale dohrál s výsledkem +1. Jeho frustraci odnesla i wedge, kterou skoro zlomil.

 • Rory McIlroy
  24

  Zprávy

  McIlroy si užívá zákaz green booku, v Bay Hill po 1. kole vede!

  4. března 2022 – haf

  Další skvělý vstup do turnaje prožil v Bay Hill Rory McIlroy. Sám moc dobře ví, že to nic neznamená, v posledních letech prohospodařil řadu skvělých prvních kol, přesto má důvod k optimismu. Na Arnold Palmer Invitational totiž po čtvrtku vede o dvě rány.

 • Rory McIlroy
  25

  Zprávy

  McIlroy vidí budoucnost v globální Tour. Pro Mickelsona chce odpuštění

  3. března 2022 – pv

  Globální Tour, to by podle Roryho McIlroye mohla být budoucnost golfu pod záštitou PGA Tour a DP World Tour. Prohlásil to před Arnold Palmer Invitational, kde zároveň vyjádřil přání, aby se odpustilo Philu Mickelsonovi a ten se tak mohl co nejdříve vrátit ke golfu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení