Články na téma: Rory McIlroy

 • Tiger Woods a Rory McIlroy
  16

  Bleskovky

  McIlroy promluvil o Woodsovi. Jak na tom teď Tiger je?

  11. března 2021 – haf

  Informací o Tigeru Woodsovi po jeho vážné autonehodě je málo, a tak je golfový svět rád za každý "únik". O ten poslední se postaral před The Players Rory McIlroy. Co řekl?

 • Rory McIlroy
  17

  Zprávy

  McIlroy vypadl z TOP 10. Prožívá Cimrmanovu frustrační kompozici

  9. března 2021 – haf

  Jako kdyby Rory McIlroy v posledních měsících vypadl z předehry Járy Cimrmana k jeho operetě Proso. Prožívá totiž "dokonalou" frustrační kompozici, kdy fázi očekávání pravidelně následuje fáze zklamání. Naposledy v minulém týdnu na turnaji v Bay Hill.

 • Rory McIlroy
  18

  Zprávy

  McIlroy se hledal a možná se našel. Chce kopírovat Woodse

  5. března 2021 – haf

  Rory McIlroy čeká už skoro rok a půl na své další velké golfové vítězství. A podle všeho se začíná přibližovat bodu, kdy by mohlo přijít. Další dobrý signál přišel během prvního kola turnaje Arnolda Palmer a v Bay Hill, po kterém Rory dělí první místo.

 • Rory McIlroy
  19

  Bleskovky

  VIDEO: Rory a JT měli 100 pokusů na hole-in-one. Dali ho?

  26. února 2021 – haf

  European Tour přišla s další zajímavou golfovou výzvou. Poté, co v minulosti doslova deptala hráče tím, že jim dala 500 pokusů na zahrání hole-in-one, přišla tentokrát s něčím podobným. Rory McIlroy a Justin Thomas dostali dohromady 100 pokusů na to, zahrát eso.

 • Rory McIlroy a Tiger Woods
  20

  Bleskovky

  McIlroy o Tigerovi: Není to Superman, ale lidská bytost

  25. února 2021 – ak

  Rory McIlroy a Tiger Woods jsou nejen dva velcí soupeři, ale také je pojí přátelství a vzájemný respekt. Jejich vztah by se dal označit jako přátelská rivalita. Severoirský golfista nijak neskrýval, jak moc ho Wodsova těžká havárie a vážné zranění zasáhly.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení