Články na téma: Rory McIlroy

 • ror3.jpg
  16

  Zprávy

  Další pohádková suma. McIlroy podepsal novou smlouvu na vybavení

  4. května 2022 – pv

  Rory McIlroy si na svoje konto připíše k už tak pohádkovému bohatství další tučnou částku. Podepsal totiž novou dlouholetou smlouvu se svým stávajícím dodavatelem golfového vybavení Taylor Made.

 • Rory McIlroy
  17

  Zprávy

  Proč je McIlroy zase šťastný? Doktor hvězd mu rozmotal hlavu

  19. dubna 2022 – pv

  Když Rory McIlroy předminulou neděli zavěsil na osmnáctce v Augustě svůj geniální bunker shot do jamky a následně svůj míček v návalu euforie zahodil do davu, několik set kilometrů daleko to s uspokojením sledoval 73letý muž, který stojí za tím, že se McIlroy golfem opět baví a přináší mu radost.

 • Rory McIlroy
  18

  Bleskovky

  VIDEO: McIlroy vs. Hovland. Vyhrálo mládí, nebo zkušenosti?

  15. dubna 2022 – haf

  Další díl 14 Club Challenge se odehrál v Dubaji na hřišti Emirates, kde se proti sobě postavili Rory McIlroy a Viktor Hovland. A bylo to jednoznačné vítězství jedné ze současných hvězd evropského rydercupového týmu. Vyhrály zkušenosti, nebo dravé mládí?

 • Rory McIlroy
  19

  Zprávy

  Šťastný McIlroy: Budu se sem pořád vracet a zkoušet to

  12. dubna 2022 – pv

  Rory McIlroy zaznamenal své nejlepší umístění na Masters v kariéře. Ve 32 letech zahrál v neděli zároveň i své nejlepší kolo v Augustě, které ho vystřelilo na druhé místo. Z turnaje, který mu jako jediný chybí ke zkompletování kariérního grandslamu, si odvezl velkou porci sebevědomí do dalších let.

 • Rory McIlroy
  20

  Bleskovky

  To musíte vidět. McIlroy řádil, Morikawa se přidal, davy šílely

  11. dubna 2022 – ak

  Když Rory McIlroy dohrál 86. Masters, měl na sobě zelenou. Jen to nebyl ten správný odstín. Nevyhrál první z majorů roku ani nedokončil kariérní grandslam. Přesto si pro sebe utrhl velký kus pozornosti, protože hrál parádní golf. Bylo z toho jeho nejlepší kolo na Masters.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení