Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  11

  Zprávy

  Rory už neřeší DeChambeaua a v Quail Hollow si zahraje o triumf

  8. května 2021 – pv

  O 68 míst vzhůru vystřeli Rory McIlroy leaderboardem poté, co v pátek dopoledne zahrál své druhé kolo na Wells Fargo Championship za 66 ran (-5). Ir, který prožívá horší období kariéry, se na svém oblíbeném turnaji v Quail Hollow dostal rázem jen dvě rány za vedení.

 • Tiger Woods
  12

  Bleskovky

  Překvapivá čísla. Kdo bere nejvíc za jednu ránu? Woods to není

  24. dubna 2021 – pv

  I přes pandemii COVID-19 byla sezóna 2020 na PGA Tour pro její hráče finančně nejlukrativnější v historii. Aktuální zpráva sázkové kanceláře William Hill to dokládá na částce, kterou si průměrně vydělali za jednu ránu. Působivá je i suma, na kterou si za jeden úder přišel vítěz listopadového Masters Dustin Johnson.

 • Rory McIlroy
  13

  Zprávy

  McIlroy se trápil a po vypadnutí nemluvil, DJ končí po šesti trojputtech

  10. dubna 2021 – haf

  Řada velkých jmen se po nepovedeném prvním kole na letošním Masters v tom druhém zachránila. Neplatí to však jak pro obhájce titulu Dustina Johnsona, tak Roryho McIlroye, který tak opět neuzavře v Augustě svou kariérní Grand Slam. Oba končí po druhém kole.

 • Ian Poulter
  14

  Zprávy

  Poulter v jamkovce přejel McIlroye, ten skončil v bazénu

  25. března 2021 – haf

  Jen třináct jamek dokázal vzdorovat trápící se Rory McIlroy během prvního dne světové jamkovky ze série WGC jednomu z nejlepších hráčů tohoto formátu golfu Ianu Poulterovi. McIlroy jednou ze svých ran z týčka dokonce skončil v bazénu jednoho z přilehlých domků.

 • Rory McIlory
  15

  Zprávy

  Horor McIlroye. Podívejte se, jak se trápil a zahrál quadruple bogey

  12. března 2021 – haf

  Rory McIlroy měl v poslední době problémy s tím, že nedotáhnul do zdárného konce dobře rozehraný turnaj. Tentokrát to vzal opačně a ze hry o titul se vyřadil hned v prvním kole, když na The Players nabral ztrátu 14 ran na lídra a bude mít co dělat, aby vůbec prošel cutem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení