Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  11

  Zprávy

  McIlroyovo "období sucha" trvá. Po majoru "oněměl"

  24. května 2022 – ak

  Rory McIlroy se netajil přáním, že chce prolomit "období sucha" na majorech a přidat v pořadí svůj pátý titul z turnajů velké čtyřky. Dá se říct, že 33letý Severní Ir na 104. PGA Championship v Southern Hills promarnil velkou šanci. Nikoliv poprvé.

 • Tiger Woods a Rory McIlroy
  12

  Zprávy

  McIlroy pálil bomby a na majoru vede. Woodse trápí zraněná noha

  20. května 2022 – pv

  V Southern Hills začal letošní druhý major PGA Championship. První kolo nejlépe sedlo Rorymu McIlroyovi (65 ran, -5), který vede o jednu ránu. Tiger Woods se při svém druhém letošním vystoupení trápil se zraněnou nohou a po prvním kole za +4 je na děleném 99. místě.

 • Tiger Woods
  13

  Zprávy

  Flight snů! Woods začne druhý major s McIlroyem a Spiethem

  18. května 2022 – pv

  Čekání na druhý letošní major je téměř u konce. Nebo, chcete-li, čekání na další start Tigera Woodse. Tomu přidělili organizátoři pro první dvě kola opravdu skvělou společnost, kterou tvoří dva favorité Rory McIlroy a Jordan Spieth.

 • Rory McIlroy
  14

  Zprávy

  McIlroy neztrácí víru. Chce ukončit "sucho" na majorech

  13. května 2022 – ak

  Rory McIlroy je jedním ze tří hráčů golfové historie – po boku Jacka Nicklause a Tigera Woodse – kteří dokázali do svých 25 let vyhrát čtyři majory. Třiatřicetiletý Severní Ir ale naposledy vyhrál některý z turnajů velké čtyřky na PGA Championship v roce 2014.

 • Max Homa
  15

  Zprávy

  Obhajoba nebyla McIlroyovi souzena. Titul slaví Homa

  9. května 2022 – ak

  Rory McIlroy toužil po obhajobě titulu na Wells Fargo Championship, ale nebylo mu to souzeno. Skončil pátý a jen zpovzdálí přihlížel souboji o titul mezi Maxem Homou a Keeganem Bradleym. Ze čtvrtého titulu na PGA Tour se nakonec radoval Homa.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení