Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  6

  Zprávy

  Hledáte někoho, kdo za vás zahraje v paru? Jsem váš, štve McIlroye

  20. července 2021 – haf

  Na letošním 149. The Open zahrál 17 birdie, což je jen o dvě méně, než šampion Collin Morikawa. Jenže zatímco Američan se v neděli večer mazlil s pohárem na klaret, Rory McIlroy trochu naštvaně mířil domů.

 • Rory McIlroy
  7

  Zprávy

  Divák ukradl Rorymu hůl. Ten pak ve Skotsku neprošel cutem

  9. července 2021 – pv

  Opravdu hodně divný moment se v pátek v osm ráno udál na odpališti 10. jamky těsně předtím, něž hvězdná trojice Rory McIlroy, Jon Rahm a Justin Thomas vstoupila do 2. kola Abrdn Scottish Open. McIlroy zůstal jako opařený, než zasáhla ochranka.

 • Rory McIlroy, Jon Rahm a Justin Thomas
  8

  Bleskovky

  Z hvězd začal ve Skotsku nejlépe Thomas. McIlroy se dlouho trápil

  8. července 2021 – pv

  Hvězdami nabitý turnaj European Tour abrdn Scottish Open přivítal týden před The Open celou řadu světových hvězd z PGA Tour. Lukrativní turnaj Rolex Series má ve startovní listině pět hráčů z TOP 10 světového žebříčku, z nichž nejlépe si v 1. kole vedl Justin Thomas.

 • Jordan Spieth
  9

  Zprávy

  Favorit US PGA Championship je McIlroy. Spieth chce Grand Slam

  18. května 2021 – pv

  US PGA Championship se v tomto týdnu po devíti letech vrací na Kiawah Island do Jižní Karolíny. Ocean Course, nejdelší hřiště, na kterém se kdy hrál major, přivítá 99 hráčů z první světové stovky, včetně obhájce Collina Morikawy, hlavního favorita Roryho McIlroye a také obrozeného Jordana Spietha, aspiranta na kariérní Grand Slam.

 • Rory McIlroy
  10

  Bleskovky

  McIlroy ukončil čekání na turnajový titul. Po dlouhých 553 dnech

  10. května 2021 – ak

  Rory Mcilroy je zpátky na vítězné cestě. Pravdou je, že to trvalo déle, než očekával i on sám. Na turnajové vítězství s pořadovým číslem 19 na PGA Tour čekal dlouhých 553 dní. Přišlo nečekaně i proto, že ještě ve středu hrozilo, že 32letý Severní Ir do turnaje vůbec nenastoupí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení