Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  6

  Zprávy

  McIlroy už v Kanadě vede. Na 'Kluzišti' mu zvonilo v uších

  12. června 2022 – pv

  RBC Canadian Open, které dosud probíhalo ve stínu prvního turnaje konkurenční série LIV Golf Invitational, má před sebou už pouze jedno finálové kolo. V očekávané fantastické atmosféře, která na čtvrtém nejstarším Open na světě panuje již od začátku, do něj půjde z prvního místa Rory McIlroy společně s Tonym Finauem.

 • Rory McIlroy
  7

  Bleskovky

  McIlroy má v Kanadě dobře nakročeno k obhajobě

  11. června 2022 – pv

  Tři roky si musel Rory McIlroy počkat na možnost obhajoby vítězství na RBC Canadian Open, takže když ji konečně dostal, pustil se do toho s vervou. Po dvou kolech třetího nejstaršího národního Open na světě je na děleném druhém místě se ztrátou jedné rány na vedení.

 • Rory McIlroy
  8

  Zprávy

  Rory McIlroy potvrzuje formu i na Memorialu, rád by ho vyhrál

  4. června 2022 – haf

  Naposledy sice zvítězil loni na CJ Cupu, ale v posledních měsících už o sobě Rory McIlroy opět dává vědět. A platí to i pro aktuální Memorial, na kterém po dvou kolech dělí deváté místo s minimální ztrátou na vedoucího Camerona Smithe.

 • Rory McIlroy
  9

  Zprávy

  To překvapí! V aktuální světové top 10 je McIlroy nejstarší

  27. května 2022 – ak

  Světový mužský golf prochází pořádnou omlazovací kůrou. Potvrzuje to i pohled na aktuální nejlepší desítku ve světovém žebříčku. Leckoho nejspíš překvapí, že tím nejstarším hráčem v top 10 po PGA Championship je Rory McIlroy. Přestože je mu stále jen 33 let.

 • Paige Spiranac
  10

  Zprávy

  Krásná Paige nahlédla do hlavy Roryho McIlroye. Co tam viděla?

  26. května 2022 – pv

  Trápení Roryho McIlroye na majorech okomentovala také bývalá profesionálka a v současnosti největší golfová celebrita na sociálních sítích Paige Spiranac. Ve svém podcastu přinesla svůj pohled na to, co se děje v hlavě čtyřnásobného major šampiona, který však vyhrál turnaj velké čtyřky naposledy v roce 2014.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení