Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  1

  Zprávy

  McIlroy se trápil a po vypadnutí nemluvil, DJ končí po šesti trojputtech

  10. dubna 2021 – haf

  Řada velkých jmen se po nepovedeném prvním kole na letošním Masters v tom druhém zachránila. Neplatí to však jak pro obhájce titulu Dustina Johnsona, tak Roryho McIlroye, který tak opět neuzavře v Augustě svou kariérní Grand Slam. Oba končí po druhém kole.

 • Ian Poulter
  2

  Zprávy

  Poulter v jamkovce přejel McIlroye, ten skončil v bazénu

  25. března 2021 – haf

  Jen třináct jamek dokázal vzdorovat trápící se Rory McIlroy během prvního dne světové jamkovky ze série WGC jednomu z nejlepších hráčů tohoto formátu golfu Ianu Poulterovi. McIlroy jednou ze svých ran z týčka dokonce skončil v bazénu jednoho z přilehlých domků.

 • Rory McIlory
  3

  Zprávy

  Horor McIlroye. Podívejte se, jak se trápil a zahrál quadruple bogey

  12. března 2021 – haf

  Rory McIlroy měl v poslední době problémy s tím, že nedotáhnul do zdárného konce dobře rozehraný turnaj. Tentokrát to vzal opačně a ze hry o titul se vyřadil hned v prvním kole, když na The Players nabral ztrátu 14 ran na lídra a bude mít co dělat, aby vůbec prošel cutem.

 • Tiger Woods a Rory McIlroy
  4

  Bleskovky

  McIlroy promluvil o Woodsovi. Jak na tom teď Tiger je?

  11. března 2021 – haf

  Informací o Tigeru Woodsovi po jeho vážné autonehodě je málo, a tak je golfový svět rád za každý "únik". O ten poslední se postaral před The Players Rory McIlroy. Co řekl?

 • Rory McIlroy
  5

  Zprávy

  McIlroy vypadl z TOP 10. Prožívá Cimrmanovu frustrační kompozici

  9. března 2021 – haf

  Jako kdyby Rory McIlroy v posledních měsících vypadl z předehry Járy Cimrmana k jeho operetě Proso. Prožívá totiž "dokonalou" frustrační kompozici, kdy fázi očekávání pravidelně následuje fáze zklamání. Naposledy v minulém týdnu na turnaji v Bay Hill.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení