Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  1

  Zprávy

  Fowler čekání neukončil, titul v Las Vegas mu vyfoukl McIlroy

  18. října 2021 – ak

  Na jedné straně nadšení, na druhé zklamání. To první platilo pro Roryho McIlroye, který završil skvělý víkend na turnaji CJ Cup v Las Vegas a po kolech 62 a 66 si připsal 20. vítězství na PGA Tour. To druhé prožil Rickie Fowler, který neukončil 32 měsíců dlouhé čekání na turnajové vítězství.

 • Rickie Fowler
  2

  Zprávy

  Je Fowler zpět? Po 987 dnech vede před finále na PGA Tour

  17. října 2021 – haf

  Už skoro Rickie Fowler není tím Rickiem Fowlerem, na kterého byli golfoví fanoušci v minulosti zvyklí. Jeden z nejpopulárnějších hráčů golfové historie se dlouhodobě trápí, ale tomu je nyní možná konec. Na CJ Cupu totiž vede po dvou kolech o dvě rány. A hraje skvělý golf.

 • Rickie Fowler
  3

  Bleskovky

  Fowler se stavil u Harmona a válí, McIlroy jako na houpačce

  15. října 2021 – haf

  Rickie Fowler měl po svém dalším nezdaru v minulém týdnu v Nevadě trochu volna, a tak vyrazil za svým bývalým koučem Butchem Harmonem. A podle všeho udělal dobře, když po prvním kole CJ Cupu je v TOP 10. Na tu lehce ztrácí Rory McIlroy, který byl jak na houpačce.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  Amerika může dominovat dalších 20 let, bojí se McIlroy

  28. září 2021 – pv

  I přes obrovské zklamání a slzy dokázal Rory McIlroy po skončení letošního Ryder Cupu vidět širší kontext drtivého amerického vítězství. Většina hráčů z vítězné sestavy se podle něj s velkou pravděpodobností představí i v budoucích týmech, což může být pro Evropu velký problém na hodně dlouhou dobu.

 • Rory McIlroy
  5

  Zprávy

  McIlroy v slzách: Jsem zklamaný. Měl jsem týmu přinést víc

  27. září 2021 – ak

  Jestli měl někdo pochyby, zda Rorymu McIlroyovi záleží na Ryder Cupu, musel je po jeho rozhovoru po závěrečném duelu, v němž konečně po třech předchozích prohrách vyhrál a získal bod na konto týmu Evropy, rychle vypustit z hlavy. Vítěz čtyř majorů se jen s přemáháním bránil slzám…Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení