Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  1

  Bleskovky

  McIlroy je rád, že se ohledně golfu na olympiádě (opět) mýlil

  31. července 2021 – haf

  Přestože golf si užívá svou druhou účast na olympijských hrách od svého návratu v roce 2016, pro Roryho McIlroye se letos v Tokiu jedná o první olympijskou zkušenost. A sám přiznává, že je velmi rád, že se opět ve svém dříve skeptickém názoru mýlil.

 • Rory McIlroy
  2

  Zprávy

  Casey i McIlroy hrají v Tokiu. O čem ale oba golfisté sní?

  29. července 2021 – ak

  Oba startují na olympijském golfovém turnaji v Tokiu, pro oba je to premiéra pod olympijskými kruhy, oba už nasbírali řadu golfových trofejí, ale jejich pohled na úspěch na olympijských hrách se liší. Jak a v čem se liší názory Roryho McIlroye a Paula Caseyho?

 • Rory McIlroy
  3

  Zprávy

  Hledáte někoho, kdo za vás zahraje v paru? Jsem váš, štve McIlroye

  20. července 2021 – haf

  Na letošním 149. The Open zahrál 17 birdie, což je jen o dvě méně, než šampion Collin Morikawa. Jenže zatímco Američan se v neděli večer mazlil s pohárem na klaret, Rory McIlroy trochu naštvaně mířil domů.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  Divák ukradl Rorymu hůl. Ten pak ve Skotsku neprošel cutem

  9. července 2021 – pv

  Opravdu hodně divný moment se v pátek v osm ráno udál na odpališti 10. jamky těsně předtím, něž hvězdná trojice Rory McIlroy, Jon Rahm a Justin Thomas vstoupila do 2. kola Abrdn Scottish Open. McIlroy zůstal jako opařený, než zasáhla ochranka.

 • Rory McIlroy, Jon Rahm a Justin Thomas
  5

  Bleskovky

  Z hvězd začal ve Skotsku nejlépe Thomas. McIlroy se dlouho trápil

  8. července 2021 – pv

  Hvězdami nabitý turnaj European Tour abrdn Scottish Open přivítal týden před The Open celou řadu světových hvězd z PGA Tour. Lukrativní turnaj Rolex Series má ve startovní listině pět hráčů z TOP 10 světového žebříčku, z nichž nejlépe si v 1. kole vedl Justin Thomas.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení