Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  1

  Zprávy

  McIlroy ví, čeho se vyvarovat na Masters. Vyhraje ho konečně?

  27. října 2020 – haf

  Rory McIlroy zahrál v minulém týdnu nejvíce berdíků za jeden turnaj ve své kariéře - 29. Ani to ale nestačilo na ZOZO Championship na lepší než dělené 17. místo. Byla to spousta chyb, hlavně v prvním kole, která vyřadila Roryho z boje o lepší umístění, klidně i o titul. A právě na to se chce v přípravě na listopadové Masters zaměřit.

 • Rory McIlroy
  2

  Bleskovky

  VIDEO: McIlroy vzteky zlomil hůl, prožil šílenou devítku

  23. října 2020 – haf

  Rory McIlroy nevstoupil do ZOZO Championship vůbec špatně a po úvodní devítce čtvrtečního prvního kola byl tři rány pod parem. Nakonec byl však pod dohrání pořádně rozladěný, a to přesto, že zahrál celkem sedm berdíků! A také o jednu hůl v bagu chudší...

 • Rory McIlroy
  3

  Bleskovky

  Inspirace Brysonem. Také Rory McIlroy se snaží prodloužit

  15. října 2020 – haf

  Rory McIlroy dlouho patřil během své kariéry k hráčům, kteří určovali trend hry z týčka, především co se týče délky ran. V posledních letech ale zaostává za některými americkými ranaři, letos pak jako prakticky celý svět za Brysonem DeChambeauem. Teď to chce změnit.

 • Justin Thomas, Rory McIlroy a Tiger Woods
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Nejlepší momenty souboje Tigera, Roryho a dvou Justinů

  23. září 2020 – haf

  Malou náplast za přeložený Ryder Cup na příští rok, který se měl konat v tomto týdnu, si připravil Tiger Woods. Ten v úterý slavnostně otevřel své první navržené veřejné hřiště Big Cedar Lodge v Missouri a nechyběli přitom Rory McIlroy a Justinové Thomas a Rose.

 • Rory McIlroy
  5

  Bleskovky

  McIlroy o DeChambeauovi: Dokonale využívá současného golfu

  22. září 2020 – haf

  Jen slova chvály má pro nového šampiona US Open Rory McIlroy. Zároveň ale ani on vlastně nechápe, jak byl Bryson DeChambeau schopný zvládnout nejtěžší zkoušku ve světě golfu, jak se US Open přezdívá, se svým stylem hry, kde je důležitější délka než přenost.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení