Články na téma: Rory McIlroy

 • Rory McIlroy
  1

  Zprávy

  Podle McIlroye letos Ryder Cup nebude. Kedíka má v karanténě

  27. května 2020 – haf

  Rory McIlroy už se pilně chystá na restart PGA Tour, který má nastat už 11. června turnajem v Colonialu. I kvůli tomu v domě pro hosty poskytl karanténu svému kedíkovi, kterého podle vlastních slov letos nejspíše během Ryder Cupu nevyužije. Myslí si totiž, že nebude.

 • Rory McIlroy
  2

  Zprávy

  Rozhodla poslední rána McIlroye. Kolik se vybralo peněz?

  18. května 2020 – haf

  Po více jak dvou měsících si mohli golfoví fanoušci užívat živého televizního přenosu, během kterého předváděli své umění nejlepší golfisté světa. V rámci exhibice Driving Relief pak na Floridě zvítězil favorizovaný tým Roryho McIlroye s Dustinem Johnsonem.

 • Rory McIlroy
  3

  Zprávy

  McIlroy se pustil do Trumpa za chování během pandemie

  16. května 2020 – haf

  Před třemi lety musel čelit kritice za to, že si s Donaldem Trumpem dal partičku golfu. Teď Rory McIlroy ukázal, že příliš velkým kamarádem s americkým prezidentem není. Otevřeně ho totiž zkritizoval za jeho chování a jednání během pandemie koronaviru COVID-19.

 • Rory McIlroy
  4

  Bleskovky

  McIlroy odtajnil, kde všude bude po restartu PGA Tour hrát

  15. května 2020 – haf

  Nejen golfoví fanoušci, ale i hráči se samozřejmě těší na restart PGA Tour, který nastane 11. června turnaje Charles Schwab Challenge. V Colonialu u něho nebude chybět ani první hráč světa Rory McIlroy, který v rozhovoru pro Golf Channel odtajnil i své další plány.

 • Rory McIlroy
  5

  Bleskovky

  Ryder Cup bez fanoušků by nebyl Ryder Cup, myslí si McIlroy

  22. dubna 2020 – haf

  Přestože by konání letošního Ryder Cupu bez přítomnosti fanoušků nejspíše bylo výhodou pro Evropany, jejich hlavní hvězda Rory McIlroy si něco podobného nepřeje. Pokud by se skutečně mělo hrát ve Whistling Straits za zavřenými dveřmi, byl by pro odklad akce.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení