Články na téma: Rickie Fowler

 • Rickie Fowler
  1

  Zprávy

  Fowler sledoval Masters s Woodsem, také ho oslovili Saúdové

  7. května 2021 – haf

  Rickie Fowler neprožívá zrovna optimální golfové období. Na turnajích se mu příliš nedaří a v dubnu si poprvé od roku 2010 nezahrál slavné Masters. Jeho sledování si alespoň zpříjemnil přítomností Tigera Woodse a nyní přiznává, že ho také oslovila Super Golf League.

 • Rickie Fowler
  2

  Bleskovky

  Záchranné lano pro Fowlera. Dostal pozvánku na major

  29. dubna 2021 – pv

  Rickie Fowler se na hřišti trápí a klesá ve světovém žebříčku stále níž. Proto mu více než vhod přišla pozvánka na nejbližší major PGA Championship, který se hraje od 20. května na Kiawah Island a kde by jinak neměl právo startovat.

 • Rickie Fowler
  3

  Bleskovky

  Budu do těch zatracených dveří kopat, až povolí, říká Fowler

  3. března 2021 – ak

  Jsou to jen pouhé dva roky od chvíle, kdy Rickie Fowler dorazil do Bay Hill na turnaj Arnolda Palmera v roli světové sedmičky. Jenže od té doby jeho hra uvadala. V 19 turnajích PGA Tour od loňského června osmkrát neprošel cutem a ani jednou se nedostal do top 10.

 • Rickie Fowler
  4

  Zprávy

  Smrákání nad Fowlerem. Hrozí mu, že nepojede nejen na Masters

  9. prosince 2020 – haf

  Rickie Fowler pomalu, potichu, ale jistě opouští světovou golfovou špičku. Postupný pád se mu nepodařilo zastavit ani po letošním restartu po koronavirové pauze na PGA Tour a nyní mu hrozí, že se přestane kvalifikovat na ty nejlepší turnaje světa. Třeba na Masters.

 • Rickie Fowler
  5

  Zprávy

  Fowler podcenil tap in a nedal cut o ránu. Vede Číňan Li

  8. srpna 2020 – haf

  Občas se něco takového stane i těm nejlepším hráčům na světě. Aby kvůli podobné chybě ale neprošli cutem na majoru? Rickie Fowler na letošním PGA Championship podcenil doklepnutí míčku do jamky z 15 centimetrů a na turnaji skončil. Před víkendem vede Haotong Li.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení