Články na téma: Rickie Fowler

 • Rory McIlroy
  1

  Zprávy

  Rozhodla poslední rána McIlroye. Kolik se vybralo peněz?

  18. května 2020 – haf

  Po více jak dvou měsících si mohli golfoví fanoušci užívat živého televizního přenosu, během kterého předváděli své umění nejlepší golfisté světa. V rámci exhibice Driving Relief pak na Floridě zvítězil favorizovaný tým Roryho McIlroye s Dustinem Johnsonem.

 • Rickie Fowler
  2

  Zprávy

  Nenechte si ujít! Hráči si bez kedíků budou muset nosit bagy

  17. května 2020 – haf

  Nedělní exhibice Driving Relief nabídne fanouškům u televizních obrazovek nevšední zážitek. Rory McIlroy, Dustin Johnson, Rickie Fowler a Matthew Wolff totiž nebudou mít své tradiční kedíky, a tak si budou muset na Floridě nosit své bagy sami!

 • Rickie Fowler
  3

  Zprávy

  Fowler se těší na roli outsidera: Jsme připraveni překvapit

  7. května 2020 – haf

  Nejen u fanoušků, ale třeba i sázkových kanceláří, jsou za jasné outsidery. Rickie Fowler s Matthew Wolffem nemají mít proti Rorymu McIlroyovi s Dustinem Johnsonem v neděli 17. května žádnou šanci. Oni ale věří, že v charitativní exhibici Driving Relief mohou uspět.

 • Rickie Fowler
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Lefty challenge! Která z hvězd to napálí lépe a dál?

  22. března 2020 – haf

  Nejen vy se v tomto nešťastném čase nudíte doma, zabavit se snaží také nejlepší golfisté světa. Někteří z nich se rozhodli, že otestují sebe sama, jak jim to jde hrát na druhou stranu, konkrétně nalevo. A nejspíše by se uživili i tímto způsobem hraní!

 • Rickie Fowler
  5

  Bleskovky

  OBRAZEM: Fowler hrál v růžovém svetru. Jak se vám líbí?

  8. března 2020 – haf

  Krásnou poctu Arnoldu Palmerovi si připravil Rickie Fowler na třetí kolo letošního turnaje v Bay Hill. Do hry vyrazil v jeho tradičním svetru, když se celý sladil do růžové barvy. Hřiště se mu za to ale odvděčilo po svém, Fowler ztratil pět ran a vypadl ze hry o titul.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení