Články na téma: Pro Golf Tour

 • Šimon Zach
  21

  Bleskovky

  V oblíbeném Haugschlagu startuje na PGT hned deset Čechů

  27. dubna 2021 – pv

  Zatímco dvou zahajovacích turnajů nové sezóny Pro Golf Tour v Egyptě se zúčastnil z Čechů pouze Jan Cafourek, tento týden je na rakouském Haugschlag NÖ Open by perfect eagle 2021 ve startovní listině hned deset českých zástupců.

 • Ondřej Lieser
  22

  Bleskovky

  Čechům úvod na European Tour nevyšel. Lieser neměl svůj den

  15. dubna 2021 – pv

  V Atzenbruggu nedaleko Vídně se ve čtvrtek i s dvojnásobnou českou účastí rozjel další turnaj European Tour. Jak Stanislava Matuše, tak především Ondřeje Liesera, čeká ve druhém kole Austrian Golf Open boj o to, aby si v Diamond CC zahráli i o víkendu.

 • Jan Cafourek
  23

  Bleskovky

  Cafourek zahrál v Egyptě i druhé kolo v paru a jistě prošel cutem

  14. dubna 2021 – ak

  Skoro by se chtělo říct: dvě kola jako přes kopírák. Jan Cafourek odehrál po úvodní rundě i druhé kolo turnaje Red Sea Egyptian Classic 2021 patřícím do série Pro Golf Tour za 72 ran, tedy v paru, a bez větších problémů prošel cutem do finálového kola.

 • Jan Cafourek
  24

  Bleskovky

  Startuje nová sezona PGT. Bez Ypsilonky a jen s Cafourkem

  12. dubna 2021 – haf

  Už v úterý 13. dubna odstartuje prvním turnajem v Egyptě nová sezona Pro Golf Tour. Na jejím startu bude tentokrát pouze jeden Čech a to Jan Cafourek. Zároveň byl zatím bez náhrady zrušen první ze dvou plánovaných turnajů série, který se měl hrát v Česku.

 • Stanislav Matuš
  25

  Zprávy

  Důsledky pandemie koronaviru, čeští golfisté nemají kde hrát

  15. ledna 2021 – haf

  Hlavní golfové série už se sice v roce 2021 pomalu ale jistě rozjíždějí, a to i přes pokračující pandemii koronaviru COVID-19, ty nižší ale zatím mají smůlu, stejně jako čeští golfisté. Svůj start nyní odkládá také Challenge Tour, Pro Golf Tour avizovala delší pauzu již dříve.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení