Články na téma: Pro Golf Tour

 • Štěpán Daněk
  16

  Bleskovky

  Daněk se v Polsku loučil skvělým kolem, atakoval TOP 10

  2. července 2021 – haf

  To nejlepší na konec si letos na Gradi Polish Open na Pro Golf Tour schoval český golfový profesionál Štěpán Daněk. Ten se díky kolu za 65 ran (-5) posunul na celkové skóre -8 a obsadil dělenou 12. příčku.

 • Michal Pospíšil
  17

  Bleskovky

  Pospíšil začal na PGT v Polsku slušně, ženám na LET se nedařilo

  30. června 2021 – haf

  Povedené první kolo za sebou má na Gradi Polish Open český golfový profesionál Michal Pospíšil. Ten se na turnaji Pro Golf Tour dostal ve středu dvě rány pod par a po prvním kole je na děleném 17. místě, jedinou ránu za TOP 10. Pod par zahrál také Štěpán Daněk.

 • Aleš Kořínek
  18

  Bleskovky

  Parádní kolo Kořínka. Na PGT s ním skončil v TOP 10 i Bareš

  30. dubna 2021 – pv

  Aleš Kořínek prožil povedený závěr turnaje Haugschlag NÖ Open by perfect eagle 2021 na Pro Golf Tour. Ve čtvrtek přesně na ránu prošel cutem, aby o den později po kole za 64 ran (-7) s celkovým skóre -7 poskočil o 35 míst na konečné dělené 10. místo. Na něm dokončil turnaj i další Čech Jakub Bareš.

 • Ondřej Lieser
  19

  Zprávy

  Lieserovi úvod na ET opět nevyšel. Bareš je na PGT v TOP10

  29. dubna 2021 – pv

  Hned 11 českých profesionálů a 1 amatér byli ve čtvrtek ve hře na třech různých místech. Na Tenerife rozehrál svůj další turnaj European Tour Ondřej Lieser a v pátek bude mít vzhledem k cutu těžkou práci. Ještě těžší Stanislav Matuš na Challenge Tour v Jižní Africe. Výsledkově nejlépe si vede Jakub Bareš na Pro Golf Tour v Rakousku.

 • Jakub Bareš
  20

  Zprávy

  Z deseti Čechů se v Haugschlagu dostali v 1. kole pod par jen tři

  28. dubna 2021 – ak

  Z desítky českých golfistů ve startovním poli turnaje Pro Golf Tour v Haugschlagu se do červených čísel, tedy pod par, dostali po prvním kole pouze tři – Jakub Bareš a Štěpán Daněk zahráli dvě rány pod par a Michal Pospíšil dohrál kolo se skóre -1.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení