Články na téma: Pro Golf Tour

 • Jakub Bareš
  11

  Bleskovky

  Kořínek s Barešem začali na PGT skvěle, v Rakousku jsou v TOP 10

  20. července 2021 – haf

  Velmi povedené první kolo prožili na dalším turnaji Pro Golf Tour v Rakousku čeští golfisté Aleš Kořínek a Jakub Bareš (na snímku). Oba zahráli shodně za 66 ran (-4) a patří jim dělené osmé místo.

 • Peter Valášek
  12

  Bleskovky

  Valášek šokoval vítězstvím na PGT. V Polsku ovládl jamkovku

  9. července 2021 – pv

  Své první profesionální vítězství v kariéře zaznamenal ve čtvrtek Peter Valášek, který překvapivě zvítězil v Karolinka Golf Park Matchplay v Polsku. 28letý Slovák v jamkovce postupně eliminoval čtyři soupeře a v Opoli tak ovládl turnaj ze série Pro Golf Tour.

 • Aleš Kořínek
  13

  Bleskovky

  Kořínek dvě první povedená kola "neprodal". V jamkovce skončil

  7. července 2021 – ak

  Aleš Kořínek dobře rozehranou jamkovku Pro Golf Tour v Polsku neproměnil ve výraznější úspěch. Přestože vstupoval do vyřazovací části z dělené 3. pozice po dvou kolech na rány, ukončil své účinkování, byť po vyrovnané bitvě, hned v 1. kole vyřazovací části.

 • Aleš Kořínek
  14

  Bleskovky

  Parádní kolo Kořínka! Na jamkovce PGT postoupil s přehledem

  6. července 2021 – pv

  Aleš Kořínek si na Pro Golf Tour zahraje o vítězství v jamkovce. Na Karolinka Golf Park Matchplay v Polsku zahrál skvělé, i když nikoliv bezchybné druhé kolo za 67 ran (-5), a s velkou jistotou postoupil do vyřazovací části pro nejlepších 32 hráčů. A to dokonce z děleného druhého místa.

 • Aleš Kořínek
  15

  Bleskovky

  Kořínek začal jamkovku Pro Golf Tour v Polsku nadějně

  5. července 2021 – ak

  Hodně rozdílně rozehráli jamkovku v rámci Pro Golf Tour jediní dva čeští zástupci ve startovním poli. Zatímco Aleš Kořínek má velkou šanci dostat se mezi 32 nejlepších, kteří se ve vyřazovacím pavouku utkají o vítězství, Michala Pospíšila čeká těžký boj o záchranu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení