6

Zprávy

Kořínek a Mrůzek na Challenge Tour, 21 českých golfistů na PGT

25. srpna 2021 – ak

Po Czech Masters se čeští golfisté opět "rozprchli" na nižší soutěže. Nejpočetnější kontingent, celkem 21 hráčů se představí na turnaji ALTEPRO Trophy 2021, který je součástí Pro Golf Tour. Aleš Kořínek startuje na podniku Challenge Tour v Nizozemsku, kde byl ještě v úterý večer první pod čarou mezi přihlášenými i Filip Mrůzek.

7

Bleskovky

Kořínek a Bareš v top 10 na turnaji Pro Golf Tour v Německu

9. srpna 2021 – ak

To nejlepší na konec si na turnaji Pro Golf Tour v Německu nechali čeští golfisté Aleš Kořínek, Jakub Bareš a Michal Pospíšil. První dva se díky povedenému finálovému kolu dostali až do top 10, Pospíšil zůstal za desítkou jen těsně na dělené 11. pozici.

8

Bleskovky

10 Čechů na PGT. Nejlépe začali Kořínek, Pospíšil a Cafourek

7. srpna 2021 – pv

Deset českých hráčů, devět profesionálů a jeden amatér, rozehráli úvodní kolo Wolf Open, turnaje série Pro Golf Tour. V německém Holledau se v sobotu dařilo nejvíce trojici Michal Pospíšil, Aleš Kořínek a Jan Cafourek, kteří byli se skóre -2 na děleném 10. místě.

• Jakub Bareš
    9

Zprávy

Tři Češi na PGT v TOP 10! Bareš zahrál nejlepší kolo dne

22. července 2021 – haf

Další velmi povedený turnaj za sebou mají čeští golfisté na Pro Golf Tour. Hned tři se umístili na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2021 v elitní desítce, když nejlépe dopadl dělený třetí Jan Cafourek. Nejlepší výsledek ve finálovém kole zaznamenal Jakub Bareš.

• Jan Cafourek
    10

Zprávy

Skvělí Češi na PGT! Cafourek po kole za 62 ran dělí třetí místo

21. července 2021 – Honza Fait

Další skvělý den prožili na Pro Golf Tour čeští golfisté. Nejvíce se v Rakousku na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten dařilo ve středu Janu Cafourkovi, který se díky kolu za 62 ran (-8) posunul na dělené třetí místo. V TOP 10 je také Aleš Kořínek.