Články na téma: Pro Golf Tour

 • Aleš Kořínek
  6

  Zprávy

  Kořínek a Mrůzek na Challenge Tour, 21 českých golfistů na PGT

  25. srpna 2021 – ak

  Po Czech Masters se čeští golfisté opět "rozprchli" na nižší soutěže. Nejpočetnější kontingent, celkem 21 hráčů se představí na turnaji ALTEPRO Trophy 2021, který je součástí Pro Golf Tour. Aleš Kořínek startuje na podniku Challenge Tour v Nizozemsku, kde byl ještě v úterý večer první pod čarou mezi přihlášenými i Filip Mrůzek.

 • Aleš Kořínek
  7

  Bleskovky

  Kořínek a Bareš v top 10 na turnaji Pro Golf Tour v Německu

  9. srpna 2021 – ak

  To nejlepší na konec si na turnaji Pro Golf Tour v Německu nechali čeští golfisté Aleš Kořínek, Jakub Bareš a Michal Pospíšil. První dva se díky povedenému finálovému kolu dostali až do top 10, Pospíšil zůstal za desítkou jen těsně na dělené 11. pozici.

 • Aleš Kořínek
  8

  Bleskovky

  10 Čechů na PGT. Nejlépe začali Kořínek, Pospíšil a Cafourek

  7. srpna 2021 – pv

  Deset českých hráčů, devět profesionálů a jeden amatér, rozehráli úvodní kolo Wolf Open, turnaje série Pro Golf Tour. V německém Holledau se v sobotu dařilo nejvíce trojici Michal Pospíšil, Aleš Kořínek a Jan Cafourek, kteří byli se skóre -2 na děleném 10. místě.

 • Jakub Bareš
  9

  Zprávy

  Tři Češi na PGT v TOP 10! Bareš zahrál nejlepší kolo dne

  22. července 2021 – haf

  Další velmi povedený turnaj za sebou mají čeští golfisté na Pro Golf Tour. Hned tři se umístili na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2021 v elitní desítce, když nejlépe dopadl dělený třetí Jan Cafourek. Nejlepší výsledek ve finálovém kole zaznamenal Jakub Bareš.

 • Jan Cafourek
  10

  Zprávy

  Skvělí Češi na PGT! Cafourek po kole za 62 ran dělí třetí místo

  21. července 2021 – Honza Fait

  Další skvělý den prožili na Pro Golf Tour čeští golfisté. Nejvíce se v Rakousku na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten dařilo ve středu Janu Cafourkovi, který se díky kolu za 62 ran (-8) posunul na dělené třetí místo. V TOP 10 je také Aleš Kořínek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení