Články na téma: Pro Golf Tour

 • Aleš Kořínek
  1

  Zprávy

  BOMBA! Aleš Kořínek vyhrál zkrácený turnaj PGT v Rakousku

  6. srpna 2020 – haf

  Český golf má dalšího šampiona na Pro Golf Tour! Stal se jím Aleš Kořínek, který ovládl počasím výrazně ovlivněnou akci Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten. Kořínek musel během čtvrtka odehrát obě dvě soutěžní kola, po kterých skončil na skóre -7 a vyhrál o dvě rány.

 • Jakub Bareš
  2

  Zprávy

  Povedený turnaj v Polsku. Lieser s Barešem skončili pátí, vyhrál Brun

  31. července 2020 – haf

  První turnaj Pro Golf Tour po koronavirové pauze se českým profesionálům vydařil. Jakub Bareš a Ondřej Lieser skončili na Gradi Polish Open na děleném pátém místě, těsně za TOP 10 dohrál Filip Mrůzek. Z celkového vítězství se navíc radoval Francouz Julien Brun, který žije v Česku a trénuje na Albatrossu.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Bareš se v Polsku na PGT drží na špici, do TOP 10 poskočil Lieser

  30. července 2020 – haf

  Jakub Bareš i ve druhém kole Gradi Polish Open ze série Pro Golf Tour zamířil pod par hřiště a s průběžným skóre -9 drží před pátečním finále dělenou 6. příčku. Jen o dvě místa hůře je na tom po čtvrtku Ondřej Lieser, který si připsal nejlepší české skóre druhého kola.

 • Pro Golf Tour
  4

  Bleskovky

  Pro Golf Tour odhalila nový kalendář, zamíří také do Česka

  25. června 2020 – haf

  Nejen čeští golfisté se letos ještě vrátí na Pro Golf Tour. Oblíbená německá série, na které se hraje o hrací karty na Challenge Tour, oznámila pro zbytek sezony sedm turnajů, mezi nimi i jeden v Česku.

 • WGM Beroun Czech Open
  5

  Zprávy

  Další letošní profi turnaje zrušeny, WGM Czech Open se možná nevrátí

  29. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Koronavirová pandemie pro letošek vymazala z kalendáře profesionálů další dvě akce. Je zrušený tradiční turnaj Pro Golf Tour na Ypsilonce a nebude se hrát ani v Berouně sedmý ročník WGM Czech Open.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení