Články na téma: Pro Golf Tour

 • Michal Pospíšil
  1

  Bleskovky

  Pospíšil se na PGT loučil kolem pod par, skončil ve čtvrté desítce

  29. dubna 2022 – haf

  Michal Pospíšil se s turnajem Pro Golf Tour v Haugschlagu rozloučil kolem pod par. Český golfový profesionál zahrál v pátek za 69 ran (-2) a s celkovým skóre -5 obsadil dělenou 31. příčku.

 • Michal Pospíšil
  2

  Bleskovky

  V Haugschlagu prošel cutem jen Pospíšil. Dohrál i Cafourek

  28. dubna 2022 – pv

  Michal Pospíšil si jako jediný z pěti Čechů na Haugschlag NÖ Open zahraje třetí finálové kolo. V pátek zahrál druhé kolo za parádních 67 ran (-4) a s celkovým skóre -3 dohnal ztrátu nabranou v prvním kole, když mu patří dělené 29. místo. Skončili Aleš Kořínek, Jan Cafourek, Šimon Zach i Jiří Vik.

 • Jan Cafourek
  3

  Bleskovky

  Z Čechů vstoupil do turnaje PGT v Haugschlagu nejlépe Cafourek

  27. dubna 2022 – haf

  Úvodní kolo Haugschlag NÖ Open nevyšlo českým hráčům podle představ. Na pro Čechy oblíbeném hřišti se dostal na Pro Golf Tour pod par ve středu jako jediný Jan Cafourek, který je se skóre -2 na děleném 23. místě. Další čtyři Češi došli v plusových číslech.

 • Jan Cafourek
  4

  Zprávy

  Na 'domácím placu'. Cafourek patří v Rakousku k favoritům

  26. dubna 2022 – pv

  Poprvé v této sezóně se série Pro Golf Tour podívá do Evropy. Po pěti turnajích v Egyptě se bude od středy do pátku hrát v rakouském Haugschlagu a na startu nebude chybět ani Jan Cafourek. V oblíbeném resortu českých hráčů ho doplní Michal Pospíšil, Aleš Kořínek a Šimon Zach.

 • Michal Pospíšil
  5

  Bleskovky

  Pospíšil dohrál na Pro Golf Tour v Egyptě v páté desítce

  19. dubna 2022 – pv

  Po dvou kvalitních kolech pod par zahrál jediný český účastník finálového kola turnaje Red Sea Egyptian Classic Michal Pospíšil 75 ran (+3) a s celkovým skóre -1 dohrál na turnaji Pro Golf Tour na dělené 42. pozici.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení