Články na téma: Pro Golf Tour

 • Jakub Bareš
  1

  Zprávy

  Tři Češi na PGT v TOP 10! Bareš zahrál nejlepší kolo dne

  22. července 2021 – haf

  Další velmi povedený turnaj za sebou mají čeští golfisté na Pro Golf Tour. Hned tři se umístili na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2021 v elitní desítce, když nejlépe dopadl dělený třetí Jan Cafourek. Nejlepší výsledek ve finálovém kole zaznamenal Jakub Bareš.

 • Jan Cafourek
  2

  Zprávy

  Skvělí Češi na PGT! Cafourek po kole za 62 ran dělí třetí místo

  21. července 2021 – Honza Fait

  Další skvělý den prožili na Pro Golf Tour čeští golfisté. Nejvíce se v Rakousku na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten dařilo ve středu Janu Cafourkovi, který se díky kolu za 62 ran (-8) posunul na dělené třetí místo. V TOP 10 je také Aleš Kořínek.

 • Jakub Bareš
  3

  Bleskovky

  Kořínek s Barešem začali na PGT skvěle, v Rakousku jsou v TOP 10

  20. července 2021 – haf

  Velmi povedené první kolo prožili na dalším turnaji Pro Golf Tour v Rakousku čeští golfisté Aleš Kořínek a Jakub Bareš (na snímku). Oba zahráli shodně za 66 ran (-4) a patří jim dělené osmé místo.

 • Peter Valášek
  4

  Bleskovky

  Valášek šokoval vítězstvím na PGT. V Polsku ovládl jamkovku

  9. července 2021 – pv

  Své první profesionální vítězství v kariéře zaznamenal ve čtvrtek Peter Valášek, který překvapivě zvítězil v Karolinka Golf Park Matchplay v Polsku. 28letý Slovák v jamkovce postupně eliminoval čtyři soupeře a v Opoli tak ovládl turnaj ze série Pro Golf Tour.

 • Aleš Kořínek
  5

  Bleskovky

  Kořínek dvě první povedená kola "neprodal". V jamkovce skončil

  7. července 2021 – ak

  Aleš Kořínek dobře rozehranou jamkovku Pro Golf Tour v Polsku neproměnil ve výraznější úspěch. Přestože vstupoval do vyřazovací části z dělené 3. pozice po dvou kolech na rány, ukončil své účinkování, byť po vyrovnané bitvě, hned v 1. kole vyřazovací části.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení