Články na téma: Pro Golf Tour

 • Stanislav Matuš
  1

  Zprávy

  Důsledky pandemie koronaviru, čeští golfisté nemají kde hrát

  15. ledna 2021 – haf

  Hlavní golfové série už se sice v roce 2021 pomalu ale jistě rozjíždějí, a to i přes pokračující pandemii koronaviru COVID-19, ty nižší ale zatím mají smůlu, stejně jako čeští golfisté. Svůj start nyní odkládá také Challenge Tour, Pro Golf Tour avizovala delší pauzu již dříve.

 • Jan Cafourek
  2

  Bleskovky

  Cafourek skončil na finále PGT třetí, v TOP 10 i Kořínek

  30. září 2020 – haf

  Tři vyrovnaná kola vždy pod sedmdesát ran zajistila Janu Cafourkovi konečné dělené třetí místo na finálovém turnaji Pro Golf Tour. Na Castanea Resort Championship 2020 se pak do TOP 10 probojoval také Aleš Kořínek, poslední akci sezony vyhrál Němec Philipp Mejow.

 • Jan Cafourek
  3

  Bleskovky

  Češi prožili na Pro Golf Tour povedený den, Cafourek je třetí

  29. září 2020 – haf

  O vítězství si zahraje ve středu na finálovém turnaji letošní Pro Golf Tour český golfový profesionál Jan Cafourek. Ten se díky druhému kolu za 67 ran (-5) posunul s celkovým skóre -9 už na třetí místo, jen dvě rány za vedoucí dvojici. Dařilo se ale i dalším Čechům.

 • Jan Cafourek
  4

  Bleskovky

  Cafourek na finále Pro Golf Tour chvíli vedl, je dělený osmý

  28. září 2020 – haf

  Naprosto fantasticky rozehrál letošní finále Pro Golf Tour český profesionál Jan Cafourek. Ten byl v průběhu prvního kola Castanea Resort Championship 2020 se skóre -7 na prvním místě, pak ale zahrál tři bogey a s mínus čtyřmi dělí prozatím osmou příčku.

 • Jan Cafourek
  5

  Zprávy

  Cafourek skončil na Pro Golf Tour v Haugschlagu dělený šestý

  10. září 2020 – haf

  Tři kola pod sedmdesát si připsal na letošním Haugschlag NÖ Open v rámci Pro Golf Tour český golfista Jan Cafourek. Díky tomu odjíždí z turnaje s děleným šestým místem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení