Články na téma: Prague Challenge

 • Czech Challenge
  1

  Zprávy

  Challenge Tour 2020 oznámila kalendář. Nechybí tři turnaje Relmostu

  6. prosince 2019 – pv

  Challenge Tour oznámila svůj kalendář na sezónu 2020. Opět v ní nechybí tři turnaje pořádané Relmostem, dva v Česku na Zbraslavi a na Kaskádě, a jeden na Slovensku na Penati. Pro české fanoušky bude velmi zajímavá, protože hned tři hráči na ní mají uhranou kategorii.

 • Robert MacIntyre
  2

  Zprávy

  Na Kuňce loni nedal cut, teď je Nováčkem roku European Tour

  26. listopadu 2019 – pv

  K velké radosti především skotských fanoušků a médií vyhrál letošní titul Nováček roku na European Tour Robert MacIntyre. 23letý rodák z Obanu tak završil skvostné úvodní dvě sezóny mezi profesionály. Ne všichni se ale nad jeho volbou shodují.

 • Gordan Brixi
  3

  Zprávy

  Český golfový talent z Číny žije v USA a obdivuje Ovečkina

  16. května 2019 – Honza Fait

  Nejen golfový, ale i životní příběh Gordana Brixiho je zatím jakýkoliv, jen ne všední. Syn bývalého českého tenisty Ivana Brixiho se narodil v Číně, druhou polovinu dosavadního života ale strávil USA. Přesto se cítí pouze jako Čech, a je tak velkou nadějí českého golfu.

 • Zbraslav 18
  4

  Zprávy

  Zbraslavská 18. Hráče trápila, málem ale dala auto za milion

  14. května 2019 – haf

  Neobvyklý závěr hřiště tříparem je jedním z charakteristických rysů osmnáctky na Zbraslavi. Finiš hřiště Prague City Golf v minulém týdnu prověřil už potřetí hráče na Challenge Tour a nabídl spoustu příběhů. Ať už pozitivních, nebo negativních.

 • Longest Drive Prague Golf Challenge 2019
  5

  Bleskovky

  Neil napálil svůj drive, kromě eaglu vyhrál i pivo na rok

  13. května 2019 – haf

  Ve finálovém kole Prague Golf Challenge už nehrál o vítězství, přesto si Skot Bradley Neil v závěru kola na pětiparové sedmičce udělal radost. Díky povedenému drivu zahrál eagle, díky kterému si vydělal více eur a navíc získal zásobu piva Pilsner Urquell na rok zdarma.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení